Klobuky mohly jít v poločase do kabin hodně pyšné, na hřišti lídra z Hrdlívu totiž vedly 1:0. Domácí však ve druhé půli překvapení na svůj účet rázně odmítly, když soupeře spláchly čtyřmi góly (Kasl 2, Hrabovský, Mišík).

V Olovnici se hrál volejbalový mač, soudě tak podle tří penalt nařízených za ruce. Dvě kopal Zichovec, který díky nim dvakrát vedl. Po exekuci Kosteleckého vyhrál poločas, Sajdl mu po obrátce z puntíku vrátil náskok, o který ho připravil M. Bláha. Olovnickým zajistil bod z desítky Novák.

Slaný ještě víc přikovalo ke dnu tabulky Uhy, které se pomalu mohou postavit do fronty na jízdenku IV. třídy. Proti hostům si vytvořili za poločasového stavu 0:1 jedinou šanci, kterou nim čapnul Sábl. Ve druhém poločase se hosté, kteří poprvé na jaře vyhráli, prosadili ještě třikrát (Střeska 2, Lorenc, Landvojtovič).

Tuřany doma zklamaly, přestože nad Pozdní vedly už 2:0 (obě Souček) a celý druhý poločas hrály proti deseti (ČK 44. Hébr). Hosté ještě do půle snížili Ulrichem a stejným hráčem po přestávce vyrovnali. Dokázali odpovědět i na Pospíšilův gól. Bod jim z TK zajistil Hotový.

Sedm gólů padlo v Neuměřicích, kde se z první jarních tří bodů těšili domácíi. Na jejich vedoucí branku Rady hned dvakrát zareagoval Koten, pak ale přišly tři domácí trefy v řadě a všechny v podání Fr. Límana, jenž také u prvního gólu asistoval! Dvě poslední se vešly do jedné minuty a bylo to po dvou hrubkách obrany hostů. Ti ještě Zd. Dvořákem snížili, na kýžený bod ale nedosáhli.

Zlonice si na začátku utkání vytvořily několik šancí, proměnily ale pouze jedinou, na gólu Pažoudka měl velký podíl brandýský Tesař. Hra domácích pak spadla do podprůměru, tudíž se jejich kouč Protiva těšil jen ze tří bodů. Jeho protějšek - Suk, na tom byl mnohem hůře, protože musel odehrát celé utkání, áčko i dorost totiž hrály v Loděnici.

Výsledky: Hrdlív - Klobuky 4:1, Uhy - Slaný B 0:4, Zlonice - Brandýsek B 1:0, Neuměřice - Žižice 4:3, Olovnice - Zichovec 2:2, Tuřany - Pozdeň 3:3, Černuc - Zvoleněves 0:1.