Prvořadou senzací je remíza Hrdlíva s Pozdní. Na trápení domácích se nejspíš nemohl koukat brankář Pozdně, po jehož hrubce - Arltem z půlky nakopnutým míčem, vedli. Vinou nepřesné koncovky dal lídr do půle už jen jeden gól, těsněpřed pauzou hlavičkovalMišík. Bojovní hosté v 55. Štěpánkem prostřelil snížili, a přestože přišli o vyloučeného Hulína (74.), vyrovnali! Cenným gólem oslavil 33. narozeniny Červenka! Dva soudky piva připravené na oslavu dvojích domácích narozenin sice padly, barvu do tváří hrdlívských hochů ale vrátila až pozvaná striptérka.

Duel v Olovnici zahájily dvě penalty. Domácí vedli Novákem (7.), Brandýsek vyrovnal Raichardem. (12.) Ještě do půle šli hosté do vedení (Fr. Dočekal), po obrátce ale Zaoral srovnal, a když domácí z půlhodinového tlaku nic nevytěžili, přišel pro ně šok. Hosté v 89. minutě opět vedli (Raichard)! Ve druhé minutě nastavení se ale na Olovnici usmálo štěstí. Na nádherný volej dorostence Buchty neměl brankář nárok. Obdiv patří gólmanu domácích Turečkovi, jenž nenechal tým na holičkách a utkání odchytal s bolestivým zraněním.

Čuníka si na večer připravili borci Neuměřic, aby prý po utkání se Zichovcem poseděli u pěnivého moku a utužili partu. K tomu ale hlavně potřebovali vyhrát, což se jim podařilo skutečně výjimečným způsobem. Nejlepším výkonem za poslední tři roky soupeře smetli šesti góly, když poločas byl 2:0. "K výkonu nemám jedinou výtku, to se povede jednou za čas," pochvaloval si Antonín Kunert z vedení klubu. Dvě branky dal Fr. Líman, jednu T. Jaroš, Patocz, Rada a Beznoska.

Jarní neporazitelnost drží Zlonice. V první půli v Uhách ale vůbec nepřesvědčily. Na branku domácích nevystřelily a naopak prohrávaly od 18. minuty po střele Nováka. Do druhé půle ale trenéři hostů zariskovali. Postavili dva dorostence, ti hru rozhýbali a výsledkem byly čtyři góly v síti posledního celku tabulky. Ten může být rád, že zůstalo jen u nich (Beránek 2, Košťák, Kopecký).

Tolik slánských hráčů, kolik se jich sešlo v Tuřanech, se jen tak nevidí. Spokojenější byli ti, kteří hájili barvy hostů ze Slaného, kteří domácí deklasovali 7:0. Za čtvrt hodiny to bylo už 0:2, když J. Průcha koníčkem překonal svého bratra, posléze zvýšil Cimrman zatímco domácí v první půli (0:3) nevystřelili na branku. Další góly vítězů přidali opět Průcha, dva dal také Hrubik, po jednom přidali brankář Sábl z desítky a Peška.

Na Černuci pořád leží jarní deka. Ani v pátém utkání nedokázala bodovat, teď proti Klobukům nedala v bojovném utkání ani gól. Velké potíže jí dělal L. Starý, jenž vstřelil úvodní gól a stále zaměstnával její obranu. To platilo i ve druhé části, která jasně vyzněla pro hosty. Ti měli díky Starému další šance, pojišťující branky se ale dočkali až po vyloučení černuckého gólmana. Cimrmanovi servíroval před odkrytou bránu kdo jiný než Starý.

Výsledky: Černuc-Klobuky 0:2, Hrdlív-Pozdeň 2:2, Zvoleněves-Žižice 1:0, Neuměřice-Zichovec 6:0, Tuřany-Slaný B 0:7, Olovnice-Brandýsek B 3:3, Uhy-Zlonice 1:4.