Střední záložník Slaného Volf se nevešel do sestavy áčka, a tak si vyšlápnul na Neuměřice. Než byl v55 minutě střídaný,nastřílel jim pět gólů a ještě trefil tyčku. V úvodním dějství dal hned čtyři za sebou,půli uzavřel Patč. Podruhé za sebou se mezi střelce zapsal brankář Sábl, jenž opět proměnil pokutový kop. Ze stejné parkety hosté neuspěli (Patocz),jediný jejich gól dalFr. Líman, jenž snižoval na 6:1.

Na Zichovci se vše podstatné událo v první půli. V 15. mnutě zajistil Hrdlívu vedení Arlt, při gólové situacise však zranil chybujícíbrankář Frančák a do brány tak musel jít nezkušený dorostenec Milka. Co víc si mohl favorit přát?Mladík ale dokázaludržet čisté kontoa navíc Alinč vyrovnal. Domácí měli na noze i vítěznou branku, tutovku Novák však na brankové čáře zmařil Volf.

Po bezbrankové první půli poslal trenér Brandýsku Petr Suk na plac Raicharda,jenž hru jeho týmu oživil. Úvodní trefu sice zajistil Vrána, druhou už ale měla na svědomí nová tvář na hřišti. Hosté z Tuřan opět herně nepřesvědčili, přesto mohli zápas zdramatizovat, po rozehraném trestňáku však trefilipouze tyčku.

V klidném utkání v Žižicích byl nejvíc vidět klobucký Kříž, jenž vstřelil všechny branky svého týmu. Tím byl hlavním strůjcem výhry hostů. Na první dvě z úvodní půle domácí odpověděli v poslední vteřině Kotenem. Na uklidňující třetí čekali hosté až do 88. minuty, když pět minut předtím mohl vnést klid do jejich řad Danda, jenž ale neproměnil pokutový kop.

Duel Pozdně se Zvoleněvsí byl znamení tlaku domácích a brejků soupeře. Na konci úvodní čtvrthodiny otevřel skóre Koded, hosté ale neskutečně rychle zchladili rozjařené pozdeňské hlavy. Hned po rozehrání vyrovnali Kučerou. Domácí měli více ze hry i ve druhé půli, ale branku dali hlavičkou Sachla až patnáct minut před koncem. Už to vypadalo na zaslouženou výhru Pozdně, čtyři minuty před závěrečným hvizdem ale bránící hráči minuli centr a Šaroch snadno vyrovnal.

Olovnice si udělala ve Zlonicích pěkný mejdan a vůbec ji netížilo, že si ho až do konce nemohl užít stoper Kinter, jenž musel po vedoucí brance Nováka z přímého kopu předčasně pod sprchy (20.). Vítězům roste po M. Bláhovi v osobě mladého Buchty další kanonýr. Nejprve nádherným gólem upravil na 0:2 a po chvíli přesně zakončil svůj únik. V závěru se dočkal i Stojka, jenž obešel i gólmana. Chvíli předtím však spálil tutovku. Oslabení domácí mělidvě šance na začátku zápasu.

Až v šestém jarním kole bodovala Černuc, byť výkonem moc nepřesvědčila. Výhrou v Uhách se na devět bodů odpoutala od poslední příčky.Domácí dokázali dvakrát vyrovnat, když hosty vždy poslal do vedení Levý. Ještě do půle však Černuc utekla zásluhou Lisce a O. Potluky (PK) o dva góly. Když po obrátce přidal Pexa pátý, domácí rezignovali.

Výsledky: Zichovec-Hrdlív 1:1, Pozdeň-Zvoleněves 2:2, Zlonice-Olovnice 0:4, Uhy-Černuc 2:5, Žižice-Klobuky 1:3,Slaný B-Neuměřice 7:1, Brandýsek B-Tuřany 2:0.