Kvalitní fotbal se hrál od úvodních minut. Taktovku v první půli třímali hosté, díky jistému Kostkovi v domácí svatyni a neproměněné šanci Lorence však byl stav dlouho bezbrankový. Nakonec ale zahřmělo před slánskou brankou. V 45. udeřily Klobuky M. Doušou. Po změně stran už ovládli trávník Klobučtí. Za patnáct minut nastříleli tři branky (Kříž i Danda hlavou, trefil se střídající dorostenec M. Svoboda). Na konečných 5:0upravil potypickém úniku kanonýr L. Starý. Hosté prohráli po 16 utkáních.

Zlonicím patřily v Hrdlívě začátky poločasů, jinak ale byli lepší domácí, kteří úvodní půli vyhráli 1:0. Ve druhé jim hosté dost píchli, když jim namazali balon na dvě branky. Až pak se Zloničtí prosadili, pokutový kop proměnil brankář Švarc, který byl podle trenéra Protivy díky skvělé kopací technice připravený i na zahrávání trestňáků.

Olovnice si v Tuřanech prohrála zápas sama. V 55. minutě měla díky Nídrovi a M. Bláhovi k dobru dva góly,hned po druhém ale zaváhal při slabé střele domácích brankář K. Tureček. Kapitán hostůchyboval i při vyrovnávací brance, když včas nezareagoval na únik domácích. Ti pak rozhodli nádherným trestňákem.Hosté si postěžovali na místy tvrdou hru vítězů.

Beznadějně poslední Uhy příjemně překvapily v Neuměřicích, kde je v první půli nezlomila ani sporná penalta,z níž domácí zásluhouBeznosky vedli 1:0. Do přestávky hosté vyrovnali, ale po změně stran už měli na navrch domácí, kteří z řady šancí vstřelili dvě branky. Obě zařídil osvědčený a tradiční zakončovatel Fr. Líman.

Ostře hrající Černuc začalaproti Pozdni náporem, který korunovala proměněnou penaltou (9.).Vedení ji uspokojilo, polevila a doplatila na to kuriózní brankou - gólman ve snaze o odkop trefil Štěpánka do hrudníku a bylo vyrovnáno. Hosté šli i dovedení po voleji Kodeda, půleale skončila smírně.Úvod druhé vyzněl opět pro domácí, ale vedení se ujalaPozdeňlobem Štěpánka (74.).Černuc se snažila, ale šance si vytvářeli hosté po brejcích, jeden využili až těsně před koncemProkešem.

Díkydivákům se hrál duel mezi Žižicemi a Zichovcem v krásné fotbalové atmosféře. Ve 22. minutě viděli, jak domácí Grünwald zastavil míč směřující do brány rukou a byl za to vyloučen. Z desítky šli hosté do vedení,jež platilo i na začátku druhé části. Ta se však Zichoveckým silně nevydařila.Domácí i v deseti totiž třemi góly zápas otočili! Gil hlavou vyrovnal, tentýž hráč se posléze prosadil i poindviduální akci a nakonec už odevzdané hosty dorazil z penalty Podrazský.

Brandýsek si během dvaceti minut vytvořil ve Zvoleněvsi pár šancí, góly ale padly až pak. Nejprve domácí po chybě gólmana proměnili TK,potom se strážce domácí svatyně Cílek zranil na noze, zápas ale dočapal. Také on se všakpodílel na inkasované brance, když odkopem trefil hlavu Valáška. Ve druhé půli měli blíž k výhře domácí, protože trenér hostů Petr Suk chyboval tím, že do ní postavil tři áčkaře.Perličkou je, že soudce Choleva pro ztrátu důvěry zakázal Sukovi, jenž mával, signalizovat ofsajdy. "Jejich směl mávat i fauly," se smíchem prohlásil.

Výsledky: Klobuky-Slaný B 5:0, Hrdlív-Zlonice 3:1, Žižice-Zichovec 3:1, Neuměřice-Uhy 3:1, Tuřany-Olovnice 3:2, Černuc-Pozdeň 2:4, Zvoleněves-Brandýsek B 1:1.