Ještě do pauzy však Čermák zaváhání napravil.Po pauze odstoupil hrající kouč domácích Střihavka a vzápětí jeho tým dostal druhou branku. Doberští pak vsadili na riziko, a to se jim vyplatilo. Po chybě brankáře Šimka Kropáč vyrovnal. Bod ale domácí nechtěli, měli další možnosti, avšak v závěru hosté z malého vápna rozhodli.

Na Stochově skončil po vzájemné dohodě kouč Ladislav Sabo. Jeho bývalý svěřenci byli fotbalovější soupeře z Družce a od 25. minuty vedli krásným lobemKedroně. Hosty ale branka naštvala, protože jí prý předcházel otočený verdikt soudce, po němž nepřipravené obrana inkasovala. Vzápětí musel opustit střídačku trenér Zdeněk Čurilla (později se nenápadně vetřel zpět), jenž rozhodčímu připomněl událost z minulosti.Ve druhém poločasesi domácí zaslouženou výhru pojistili výstavní trefou Hampela (81.). Poražené navíc podržel brankář Vošmík, dobře zachytal i domácí Vašíř, hlavně v závěru.

Šestizápasová vítězná série Slavoje skončila vDoksech, kde padlo osm gólů - po čtyřech do každé sítě. Oba soupeřidvakrát vedli, jako poslední měli navrch hosté,jimžsebral dva body J. Větrovec. Utkání ale bylo hodně tvrdé (za Slavoj: Přerovský 2, Vávra, Pulec).

Ve Stehelčevsi šli domácí po trefách Hafenrichtera a Tučka brzo do dvougólového veotbalu ne vávra dva přervký piluc, dení. Běleč stihla do poločasu hru vyrovnat a skóre zásluhou D. Trousila i zkorigovat. Po změně stran obě mužstva pokračovala v útočném fotbalu a hostům se důrazným zakončením Hykla podařilo vyrovnat. Radost jim ale zkazil rychlou odpovědí Petr Donoval. O zaslouženou remízu se po faulu na Kochlefla postaral z penalty Fejfar. Jejímu odpískání se však podivovali i příznivci hostů.

V derby ve Švermověútočily Vinařice, gól ale dali domácí po chybě brankáře, který ani nereagoval nastřelu Březiny.Svoji chybu napravil pár minut na to, kdyvytěsnil prudkou střelu z malého vápna. Svůj tlak hosté zúročili po akci Mesteka a Maříka, který přehodil obranu a uvolnil Kanalase 1:1. Po obrátce byli hosté viditelně lepší. V 55. minutěproměnil Mařík desítku a ubývajících sil soupeředvakrát využil Sokol. Nejprve vymetl šibenicia posléze mazácky přehodil brankáře 1:4.

V Žehrovicích se marně čekalona soudce a zápas tak odřídil unhošťský laik. Domácí vyhrávali od 15. minuty, za dvě minuty však bylo všechno jinak. Stav bleskově otočili Bolen s Pokorným! Duel s mořem šancí na obou stranách nakonec rozhodl v 82. minutě Pokorný, jenž v největším tlaku Žehrovic zakončil brejk.

Výsledky: Stochov-Družec 2:0, V. Dobrá B-Lhota B 2:3, Doksy B-Slavoj Kladno 4:4, K. Žehrovice B-Unhošť 1:3, Švermov-Vinařice 1:4, Stehelčeves-Běleč 3:3.