Nic víc než povinné body si přivezl z Uhů druhý Hrdlív, jenž toho ale na trávníku moc neukázal. První jeho gól dal v 9. minutě takřka ze 40 m Arlt, netrvalo dlouho a Tuháček přidal druhý. Na další zásahy si hosté museli počkat až do druhého poločasu, kdy jeich vítězství podtrhli Kočinský a Mišík.

Osm gólů přineslo solidní dobré derby v Olovnici, které otevřel už ve 3. minutě nádherný volej domácího Fr. Nováka. Obávaný exekutor standardek tím naznačil, že za delší konec provazu budou tahat Olovničtí. Ti také většinu utkání vedli o dvě branky avšak hlavně po úvodní půlhodině mohlo být jejich vedení výraznější. Soupeři ale výborně čapal mladý Hes. Hosté měli šanci na začátku druhé části, kdy snížili na 3:2, potřetí se ale prosadili až když upravili na konečný stav (Fr. Novák 2, Nídr 2, M. Bláha -J. Líman 2 - jedna z PK, Fr. Líman).

Pozdeňští přijeli k derby do Zichovce s několika dorostenci. Naštěstí ale měli mladého Štěpánka a v sobotu jeho dvorního nahrávače, mnohem zkušenějšího Hotového, který také v 11. minutě otevřel skóre utkání. Pak už se věnoval výhradně ´asistenční´ službě ve prospěch svého parťáka, který po jeho přihrávkách třikrát neomylně zakončil brejky. Domácí pouze snižovali ve 31. minutě Kokešem na 1:2. V samém závěru ale měli tři loženky, zdramatizovat zápas však nedokázali.

Také v Tuřanech padlo v duelu s Černucí osm gólů, a to ještě díky děravým obranám plno šancí obě strany zahodily. Domácí začali parádně a po dvou gólech Janouška vedli 2:0, pak ale přišel šok v podobě tří obdržených gólů v průběhu pěti minut! Po pauze Hulcr vyrovnal, to samé pak čekalo na Janouška, jenž dokončil hattrick. Domácí pak měli kliku, když Pexova střela orazítkovala obě tyče. Za hosty skórovali: Martinovský 2, Oplt, Pexa.

Nečekaně sedmičkou počastovaly Zlonice svého soka ze Zvoleněvsi. Do sestavy se jim po zranění vrátil šutér Pažoudka a bylo to hodně znát. Společně s Košťákem a mladým Samkem soupeř tak rozhýbali, že nevěděl, kam dřív skočit. Poločas ale byl pouze 1:0. Druhý už domácím vyšel i střelecky. Jejich trenéry jen mrzí, že soupeři darovali dva góly. Dva góly vítězů dali Samek, Pažoudka a P. Havrda, jeden přidal Beránek.

V Brandýsku padaly góly až po obrátce. Jako první se prosadili domácí Hinkem, pak ale hosté brankami L. Starého a Černého vývoj zvrátili. Tři minuty před koncem však domácí z pokutového kopu Lajosem určili spravdlivou remízu. Brandýsek měl oproti duelu ve Zvoleněvsi na hřišti osm jiných hráčů včetně výborného áčkaře Lukáše Rychlého.

Výsledky: Slaný B-Žižice 3:1, Uhy-Hrdlív 0:4, Zichovec-Pozdeň 1:4, Brandýsek B-Klobuky 2:2, Tuřany-Černuc 4:4, Olovnice-Neuměřice 5:3, Zlonice-Zvoleněves 7:2.