Slánským pak brala vítr z plachet nepřesnost a výborný Stejskal v bráně. Do sítě se Slánští přece jen trefili ve 24., kdy všechny přeskočil Peška a hlavou srovnal - 1:1. Ve druhé půli už svoji převahu dokázali promítnout do výsledku. Dva góly si připsal Hrubik (1 z PK), skóre pak uzavřel pozdeňský dorostenec ve slánských barvách Hartman.

Olovnice pořádně potrápila druhý Hrdlív a kdyby dala po úniku M. Turečka vedoucí gól ona (30.), možná by neprohrála. Do vedení tudíž šli domácí po TK Kasla a dorážce Tuháčka (35.). V poslední minutě první půle zvýšil z dálky Kasl. Hosté se prosadili až po červené F. Novákovi (58.), postaral se o to Nídr (75.). Olovničtí zlobili i poté, co hráli dokonce v devíti (84. ČK M. Tureček). Pro vítěze byl závěrečný hvizd vysvobozením.

Rozjetý klobucký vlak nezastavily v derby ani Zlonice. Domácí chtěli soupeři vrátit podzimní prohru 1:5, a to se jim do puntíku podařilo. Hned na začátku se trefil kanonýr L. Starý a vše šlo podle jejich představ. Hosté sice vyrovnali (Pažoutka), ale ještě do přestávky vrátil domácím náskok exzlonický Kříž. Když po přestávce z penalty další exzlonický hráč brankář Kostka upravil na 3:1, bylo jasné, že o Klobuky o výhru nepřijdou. Naopak ji dvěma góly ještě zvýraznil střídající Švingr.

Mladé Žižice tentokrát nepodržel brankář, jenž nedokázal zneškodnit dvě střely Brandýsku z dálky. Z té první dostali domácí na 0:1 a z druhé na konečných 1:3. Nic jim nebylo platné, že ve druhé půli byli lepším celkem, když dokázali pouze snížit dorostencem Kováčem. Hosté i díky minelám gólmana dokázali vytěžit z minima maximum.

Pěkný zápas sehrál v Neuměřicích, kde sice domácí šutér Fr. Líman po devíti zápasech vyšel střelecky naprázdno, dokázal se ale převtělit do role nahrávače, jenž pomohl bratru stoperovi Jaroslavovik hattricku, jenž znamenal výhru domácích nad Tuřany. Ty sice dvakrát vedly (Hulcr, Nagy), vítěze však nechal čtvrthodiny před koncem podruhé vyrovnat a v 85. i dát vítězný gól.

Černuc nedosáhla na třibody, byť nad Zichovcem třikrát vedla. Hosté potřetí vyrovnaliv době, když už byli v deseti.Pod sprchy musel po druhé žluté Kokeš. Dvě branky Zichovce vstřelil Novák a blýskl se i brankář Kroutil, který za stavu 2:1 chytil O. Potlukovi penaltu.To byl asi rozhodující moment zápasu. Její exekutor ale předtím zužitkoval TK. Domácí ale kopali dvě penalty, tu druhou již proměnili (na 3:2 dával Oplt). První střelcem zápasu byl domácí Levý.

Ani nejlepší jarní výkon nepřivedl Uhy k bodovému zisku. Ve Zvoleněvsi dokázaly Adamíkem vyrovnat na 1:1, ještě do půle ale přišly o vyloučenéhoMareše. Po změně stransnížily R. Novákem na 3:2, ve snaze o vyrovnání všakinkasovaly čtvrtý gól. Poražené dobře dirigoval53letý Franc, jenž si nazul kopačky protože už se nemohldívat na uhskou jarnímizérii!

Výsledky: Žižice-Brandýsek B 1:3, Neuměřice-Tuřany 2:1, Klobuky-Zlonice 5:1, Hrdlív-Olovnice 2:1, Pozdeň-Slaný B 1:4, Černuc-Zichovec 3:3, Zvoleněves-Uhy 4:2.