V hektickém utkání padly tři góly a všechny měly na svědomí hosté. Vedení jim zajistil krásnou střelou zpoza vápna Peška, pak si ale dal v nepřehledné situaci vlastní gól Landvojtovič. Po změně stran se za skvělé divácké kulisy stal hrdinou dorostenec Vimr, jenž vstřelil vítěznou branku Slaného.

Pokud by postupoval lepší z druhého místa, tak to nebude Hrdlív, jenž teoretickou možnost prohospadařil doma v duelu s Neuměřicemi, které ve 47. minutě poslal do vedení Fr. Líman. Kasl sice v 64. minutě vyrovnal, ale tentýž hráč pět minut před koncem nastřelil tyč. Už v prvním poločasese totéž podařilo po brejku Mišíkovi.

Co víc mohl Zichovec chtít. Proti Brandýsku měl v půli gól navrch (1:0) a celou druhou hrál proti deseti. Hostům se totiž jeden hráč zranil a druhý neměl po nemoci na odvetnou část sílu. V osmi se zakopali před šestnáctku a čekali na své chvíle. Ty přišly v rozmezí 68. a 72. minuty. Režíroval je hrající kouč Petr Suk alias El Gordo, jenž s pomocí teče využil trestňák a pak vyslal do vítězného brejku dorostence Lišku, který si v koncovce počínal zkušeně.

Pěkné utkání se hrálo v Klobukách a vydatnou měrou k jeho úrovni přispěl výborný rozhodčí Kindl. Domácí nad Olovnicí dvakrát vedli (L. Starý, brankář Kostka z PK), hosté, kteří považují remízu za svoji ztrátu, vyrovnávali Nídrem a Novákem (PK). Desítku proměnili v době, kdy po ČK Kinterovi hráli v deseti. V oslabení se ujali také vedení zásluhou Nídra, v 77. minutě však Klobuky Švingrem vybojovaly alespoň bod.

Ve Zvoleněvsi měly obě obrany denotevřených dveří. Výsledkem bylo devět gólů, z nichž o jeden víc nastříleli domácí, pro které se ale utkání sTuřany nevyvíjelo dobře. Stále prohrávali (už 2:4), přesto třemi góly v řadě zakončili sezonu vítězně.Po dvou gólech poražených dali Tauš a Souček.

Alespoň konec sezony dobře vyšel Žižicím, jež sedmi góly deklasovaly sestupující Uhy, které se sympaticky představili s mladým mužstvem. To sice bojovalo, jinak ale nestíhalo. Po dvou gólech vítězů vstřelili dorostenec Kováč, v němž domácí začínají mít nového kanonýra, dále Sluka a Grünwald. Jednou se trefil Klempt, a to ještě Podrazský nedal desítku.

Pozdeň měla proti Zlonicím víc šancí a po zásluze vedla po hlavičce Sachla astřel Porta, jenž dal až svoji třetí šanci, 2:0.Zlonickým patřil závěr půle,kdy skončilo v sítiprudké bodlo Švarce.Po změně stran padl jediný gól. Po pět minutovém pobytu na hřištise prosadil domácí dorostenecCífka, který obstřelil brankáře. Závěrečnáčtvrthodina byla zbytečně nervní,došlo i naoplácení bez míče.

Výsledky: Klobuky-Olovnice 3:3, Pozdeň-Zlonice 3:1, Zvoleněves-Tuřany 5:4, Žižice-Uhy 7:1, Zichovec-Brandýsek B 1:2, Černuc-Slaný B 1:2, Hrdlív-Neuměřice.