Slaný zvládlo těžký šťouch v Tuřanech, které nalomila druhá minuta druhé půle, v níž po špatném odkopu brankáře vstřelil Kovařík svůj první gól v sezoně. Trenéra Hošalu to stálo sud piva. Za chvíli se tentýž hráč trefil bodlem znovu a osud domácích se začal naplňovat. Konečné kontury mu dali veteráni Žďárek a Střeska.

V neděli se bude hrát ve Slaném podzimní šlágr, ve kterém bude hostit druhé Jedomělice. Právě jejich výkony nenechávají Slánské v klidu. Duel se Zvoleněvsí byl rozhodnutý už v poločase, který skončil 4:0. Hosté ale mohou litovat začátku zápasu, kdy měli jejich šikovní útočníci dvě gólovky. Střelecky se prosadili až pět minut před koncem Kučerou. Dvě branky vítězů zaznamenali Nový a Martiník, jednu Nedvěd.

Neuměřická kocábka marně vyhlíží mys Dobré naděje. Do Žižic přivezla jen deset hráčů. Na hřišti tak bylo otázkou času, kdy do jejich sítě spadne první gól. Skóre poločasu otevřel i uzavřel Koten. Mezi jeho trefy se vešel zásah M. Gila. Po obrátce vedli domácí už 5:0 (Čablík, Krakeš) a až pak se dvakrát prosadili hosté (Jaroš, Fr. Líman), kteří vinou horší žižické koncovky druhou půli vyhráli.

Výkony obran rozhodly zápas v Černuci, kde byly výrazně lepší zadní řady hostů ze Zichovce.Domácímu útoku takřka nic nedovolila, zatímco zichovečtí útočnícidokázali využít každé zaváhánídomácích beků.Hned ve 3. minutě to poprvé dokázal Mansfeld, ve 25. se prosadil hlavičkující Vágner. V 58. rozvlnil černuckou síť Červenka a účet uzavřel muž zápasuVágner (72.), jenž ke dvěma brankám přidal i dvě asistence.

Olovnice se tentokrát musela obejít bez mladíků a tíže duelu s Klobuky tak ležela na bedrech čtyřicátníků. Ze začátku sice M. Tureček zazdil dvě šance, ale do půle otevřel s přehledem skóre 48letý Tůma. Čtvrt hodiny před koncem si šel zahrát i M. Bláha, jenž ukázal, že to v noze pořád má. Po sólu ze středového kruhu upravil na konečných 2:0.

Čtyři kola čekaly na vítězství Zlonice, dočkaly se ho v souboji se slatinským nováčkem, jenž měl opět potíže se složením týmu. Také se zakopal před vlastní šestnáctku a na domácích bylo, aby dobývali. Jako první to dokázal pravý bek Kohout, jenž levačkou vymetl šibenici, do půle se mezi střelce zapsali i Štugel a Švarc. Po obrátce zlonickou výhru zvýraznil dvěma góly Demeter.

Otvovice, v sestavě již s omilostněným Denkem, dokázaly zlomit smolnou sérii na hřišti slátané sestavy Pozdně. Po čtyřiceti minutách z úniku skóroval Švitorka. Gólově ho následoval mladičký Slezák, to bylo však až čtvrt hodiny před koncem utkání, kdy už domácí hráli v deseti po ČK Šubrtovi. Jejich snaha byla přece jenom zúročena alespoň čestným gólem. V nastavení se trefil z penalty Hotový. Na pozdeňském place se pak ještě dvakrát červenalo. Domácí Korbel oplácel faul J. Břicháčka.

Výsledky:Černuc – Zichovec 0:4, Olovnice – Klobuky 2:0, Tuřany – Slaný B 0:4, Jedomělice – Zvoleněves 5:1, Pozdeň – Otvovice 1:2, Žižice – Neuměřice 5:2, Zlonice – Slatina 5:0.