Dvě stovky diváků sledovaly šlágr kola ve Slaném, který domácí rozhodli už do poločasu. Jedomělické načala chyba gólmana, jenž do půle ještě třikrát inkasoval (V. Landvojtovič 2, Kovařík, Čablík), zatímco hosté se na polovinu soupeře dostávali pouze sporadicky. Do druhého poločasu oba celky prostřídali a víc to prospělo hostům.Kubenkou a Nedvědem snížilina 4:2a kdoví, jak by to vypadalo, kdyby jim byl uznángól na 4:3.

Slatina na Zichovci herně vůbec nevypadala na poslední mančaft tabulky. Svoji převahu přetavila ve vedení, když faul Milky byl potrestán červenou a navíc i gólem z TK (39.). Ještě před přestávkou vyrovnal Kokeš. V úvodu druhé půle fauloval domácí gólman Frančák a z penalty hosté opět vedli. Snad v téže minutě ale vyrovnal Pecinka a tentýž hráčpo závaru před brankou a dvou skvělých reflexivních zákroku brankáře posadil míč na hlavu Vágnera (59.). Hosté si ale bodovat zasloužili.

Osm branek padlo v Klobukách, kde lépe mířily Tuřany. V první půli nastřílel čistý hattrick Souček, který později přidal i čtvrtý gól. Jednou se trefili Somol a Kuboušek. Domácí snižovali na 1:5 a 2:6.

Vzestupnou formu potvrdily Otvovice proti mladým Žižicím. Oboustranně vlažný úvod ukončil domácí Geyer po krásné přihrávce Švitorky, jenž na sebe o pár minut později sám vzal roli střelce a se štěstím přes gólmana propasíroval míč do branky. Hosty zvedl gól do šatny z chytře kopnutého trestňáku Kotena dorážel Zd. Dvořák. Ve druhé půlihosté ve snaze o vyrovnání zapomínali bránit, čehož při jednom ze svých ofenzivních výletů využil stoper Denk.

Kdyby si vzal zvoleněveský brankář Cílek náhradní volno, nic by se nestalo, protože Pozdeň zklamala. Za celý zápas donutilastrážce domácí svatyně jen třikrát zasáhnout a sama musela skousnoutpět branek. V první půli se dvakrát trefil Kučera, mezi jehož zásahy se vešel Týblův. Ten svým pak druhým gólem uzavřel brankový účet. Trefil se iP. Patocz.

Ze strany Neuměřic nevypadala první polovina mače se Zlonicemišpatně. Vyrovnaly na 1:1 aza stavu 1:2 trefily břevno. Zloničtí ale měli raketový nástup do druhéčásti. Za tři minuty vstřelili dvě branky a pak už to šlo jako po másle. K nakonec výrazné výhře jim pomohl i slabší výkon domácího brankáře,který měl prsty ve čtyřech gólech. Jejich ofenzivní choutky posléze Neuměřičtí potrestali dvěma zásahy (F. Líman, Paluka, Růně -Demeter 2, Veselý2, Švarc 2,Vimr).

Černuc marně čekala na soupeře, hosté z Olovnice nepřijeli,protože se jich sešlo jen šest. S dorostenci nemohli v neděli počítat a ostatníhráče vyřadila virosa. Kontumace je zřejmě nemine, protože zdravotníproblémy by měli nahlásit s předstihem. O osudu utkání rozhodne sportovně-technická komise.

III. třída B: Zichovec – Slatina 3:2, Neuměřice – Zlonice 3:7, Otvovice – Žižice 3:1, Zvoleněves – Pozdeň 5:0, Slaný B – Jedomělice 4:2, Klobuky – Tuřany 2:6, Černuc – Olovnice hosté nepřijeli.