Otvovicím zařídil výhru na trávníku druhých Jedomělic už ve 2. minutě J. Břicháček, jenž vystihl špatnou rozehrávku domácího gólmana.

Také ve Zlonicích padla jediná branka. Jelikož ji zaznamenali domácí, posunuli se na krásné třetí místo! Byli ale rádi, že Zichovec přijel bez hokejistů Alinče a Skuhravého.

První jarní výhra oblažila borce Zvoleněvsi, kteří zaskočili Tuřany. Domácí byli v úvodním dějství jasně lepší, pak se však karta obrátila.

Poslední Slatina přečkala v Žižicích dost domácích šancí, a přestože čtyřikrát inkasovala, dokázala závěru dvěma góly na 4:3 zápas zdramatizovat.

Klobuky dostaly od výborné Černuce devět gólů a od soudce Švagra devět žlutých a dvě červené (Vitoch, M. Douša)! To se jim samozřejmě nelíbilo.

Neuměřičtí ne a ne vyhrát. V Pozdni vyválčili čtvrtou jarní plichtu. Sice v prvním poločase doháněli jednogólové manko, po obrátce ale čekal po brance Sedmidubského stejný úkol domácí.

Výsledky: Olovnice - Slaný B 1:3, Jedomělice - Otvovice 0:1, Zlonice - Zichovec 1:0, Tuřany - Zvoleněves 2:3, Žižice - Slatina 4:3, Pozdeň - Neuměřice 2:2, Černuc - Klobuky 9:1.