Černuc překvapila v Olovnici, kde díky třem zahozeným šancím domácích vyhrávala už 3:0. Olovničtí snížili dvacet minut před koncem po rohu Novákem.

Kdyby to v Tuřanech skončilo 10:10, tak by to zhruba odpovídalo poměru šancí. V koncovce ale dominovali domácí, kdežto Klobučtí dokázali dvěma góly upravit pouze na 3:2. Domácí gólman Průcha jim chytil i penaltu, byť na dorážku byl krátký.

Ve Zlonicích byla důležitá neproměněná penalta hostů z Neuměřic, kterou brankář Kopecký v 67. minutě kryl. Vzápětí domácí zvýšili na 3:0 a soupeř rezignoval. U čtyř branek vítězů byl Švarc.

Pěkný fotbal se zaslouženou remízou na závěr se hrál v Žižicích, kde bylo hotovo už do poločasu. Domácím zajistil vedení hlavou Fousek, po centru Geyera pak vyrovnával J. Břicháček.

V Pozdni vyzněla první půle pro domácí, dvakrát se trefil dorostenec M. Štěpánek. Ve druhé byla aktivnější Zvoleněves, dvakrát snížila na rozdíl jediné branky, ale v nastavení Cífka pojistil výhru domácích za něž upravil na 2:1 Vyhnánek.

Výsledky: Slatina-Zichovec 2:8, Žižice-Otvovice 1:1, Pozdeň-Zvoleněves 4:2, Jedomělice-Slaný B 0:3, Tuřany-Klobuky 7:2, Olovnice-Černuc 1:3, Zlonice-Neuměřice 5:0.

Více informací najdete v tištěném vydání Kladenského deníku v úterý 1. června 2010.