Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

III. TŘÍDA B: Černucké brzdí plné pupky

Kladensko - Žižice se třemi dorostenci v základu a dalšími dvěma na lavičce, odolávaly favorizovanému a herně lepšímu Slanému až do 75. minuty. Skóre pak otveřel Švásta, po něm vstřelil stou branku hostů v sezoně Kozelka.

13.6.2010

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Václav Pancer

V Tuřanech skončila první půle bez branek poněvadž domácí přiznali, že jejich gólu v olovnické síti předcházel aut. Regulérní branku zaznamenali až ve druhém poločase, kdy proměnili Somolem penaltu. Hosté však kontrovali třemi brankami. Podruhé pod tlakem kapitulovali až sedm minut před koncem.

Po vedoucí brance v 19. minutě byla Pozdeň jednoznačně lepším celkem, který Klobukům do přestávky nastřílel čtyři branky. Z hostů dal o sobě vědět nastřeleným břevnem pouze M. Douša. Po přestávce se prosadil jen domácí pouze P. Štěpánek.

Brankář Otvovic Petřina lapil ve Slatině penaltu, z níž domácí nedokázali určit poločasový stav 1:1. Ve druhé části ale ukázal, že míry branky až tak dobře v oku nemá. K penaltě na druhé straně se postavil osobně, míč z jeho kopačky však ohrozil vzdušný prostor. Hladkou výhru to však neohrozilo.

Zloničtí využili další porážky Jedomělic a posunuli se na krásnou druhou příčku. Do sítě Zvoleněvsi nastříleli všechny tři branky během úvodní půlhodiny. Ve části měli navrch hosté, v koncovce ale byli bezzubí.

Neuměřice dlouho čekaly na tři body a teď je mají podruhé za sebou. Na Zichovec se celkem sešly a udělaly si pohodičku před rozlučkou se sezonou. Dvě branky vítězů zaznamenal M. Jaroš, jednu Zavadil.

Černucké vedení nejspíš omezí poločasový přísun sodovky do kabiny, protože plná břicha mohou za to, že Černučtí mívají začátek druhé půle bídný a soupeř si většinou vytvoří pár šancí. To platilo i v Jedomělicích, kde je podržel brankář Mazár. To již ale hosté vedli 2:0 a pak přidali i třetí branku.

Výsledky: Neuměřice – Zichovec 3:0, Slatina – Otvovice 1:4, Zlonice – Zvoleněves 3:0, Žižice – Slaný B 0:3, Pozdeň – Klobuky 5:0, Jedomělice – Černuc 0:3, Tuřany – Olovnice 2:3.

Více informací najdete v úterním tištěném vydání Kladenského deníku 15. června 2010.

S fanoušky i proti Skrbkovi. Duel Kladna na Lapači slibuje atraktivitu

Kladno – Po deseti letech se představí hokejisté Kladna na půdě Vsetína. Souboj šestinásobných mistrů republiky se hraje v sobotu v 17:30 a zatímco Kladenský deník vysílá do boje tradičně i svého redaktora, aby pro čtenáře zuřivou bitvu v třaskavém prostředí haly na Lapači sledoval a popsal, svá želízka pošlou směr Valašsko také fanoušci, jichž se chystá několik desítek.

V Kamenných Žehrovicích hoří v objektu na zpracování plastů

Kamenné Žehrovice - V pátek krátce před devatenáctou hodinou vyjelo celkem osm jednotek hasičů k likvidaci požáru v obci Kamenné Žehrovice. Podle informací mluvčí středočeských hasičů Vladimíry Kerekové se oheň rozšířil ve firmě, která se specializuje na zpracování plastů. Místo požáru zahaluje hustý dým.

Kam na víkendový fotbal plus výsledky

Kladensko - Největší pozornost bude upřená na sobotní divizní derby mezi prvními Velvary a třetím Kladnem.

Zapůsobí tvrdá slova Haška? Jeho Hostouň hostí Neratovice

Hostouň – Jestli při fotbalové sobotě na Kladensku láká hlavně divizní derby Velvary – Kladno, pak v neděli stejná soutěž nabídne neméně atraktivní duel. Hostouň přivítá donedávna lídra tabulky z Neratovic.