Pěkná návštěva na Zichovci viděla poměrně vyrovnanou první půli, v níž otvovický J. Břicháček důraznou hlavičkou zatřásl břevnem. Nedáš - dostaneš se naplnilo za chvíli, kdy Kokešova tečovaná křížná střela skončila v síti. Hosté ještě do přestávky odpověděli podobným způsobem - J. Břicháček už byl přesný. Po obrátce na trávníku kralovali domácí. Velkou překážkou jim ale byl fantastický gólman Petřina, jenž byl hlavní strůjcem bodového zisku hostů. V jejich řadách odehrál výtečný zápas obránce Nikolajenko, jenž pomalu ještě v dresu usedl do auta, v Otvovicích naložil manželku, která v Praze U Apolináře přivedla na svět dceru Aničku. „Prý to bylo v hodině dvanácté. Všichni moc gratulujeme,“ uvedl trenér hostů Zábranský.

Výborný rychlý fotbal se hrál v Klobukách, kde však od začátku na hřišti dominovali domácí, kteří šli do vedení po gólu Kříže. Domácí dál soupeře tlačili, což vyústilo ve druhý gól Svobody. Po přestávce Zvoleněves hru zlepšila, ale k bráně domácích se dostala jen sporadicky. Zato Klobučští zahazovali jednu loženou šanci za druhou. Bylo to i díky výtečnému mladému gólmanovi hostů, jenž měl velkou zásluhu na přijatelné porážce, kterou podtrhl Švingr.

Dvacetiminutové pozdeňská převaha v Olovnici byla jalová, do půle pak promarnili tři velké příležitosti domácí. Také na začátku druhé patřil trávník hostům, kteří tentokrát dávali i góly. V nejprve využil zmatku ve vápně Šubrt a zkušeně přeloboval brankáře, za dvě minuty zatáhl míč Hulín a jeho přesnou přihrávku uklidil do prázdné branky Štěpánek. Domácí byli v tu chvíli na ručník, ale další šance hostů zůstaly nevyužity. Domácí korigovali až v samotném závěru Ouřadou.

Tuřany i bez opor Somola a Součka překvapily ve Zlonicích kvalitním výkonem a kdo ví, jak by se utkání vyvíjelo pokud by Kubouškův brejk nezlikvidoval brankář Kopecký. Do vedení tak šli v 6. minutě domácí Špetovým tečovaným trestňákem. Na druhý zásah do černého si domácí museli počkat až do úvodu druhé půle, kdy se Havrda obtočil okolo stopera a přelstil i gólmana. Na 3:0 zvýšil Švarc a zlonický brankový účet uzavřel Špeta. Devět minut před koncem hosté korigovali Pejškem.

V tabulce už není žádné mužstvo s nulou na kontě výher. Z prvního tříbodového zisku se těšili borci Jedomělic, kteří se proti Neuměřicím sešli poprvé na podzim kompletní. Tedy i s gólmanem Cílkem, jenž se vrátil z hostování ve Lhotě. Poločas vyhrály zásluhou Sokola, pět minut po pauze zvýšil Henlín a skóre určil krásnou střelou z dálky opět Sokol.

V Knovízi domácí vedli za osm minut 2:0 (Melen, M. Drbal) a pak se až do přestávky na hřišti pořádně jiskřilo. Uklidnění na plac přinesl začátek druhého poločasu, který domácím opět vyšel. Za deset minut utekli zásluhou dvou tref Maťátka na 4:0. Až potom Žižice vstřelili alespoň čestný gól. Hosté ale byli hrubě nespokojeni s údajně jednostranným vedením zápasu rozhodčím v prvních pětačtyřiceti minutách. V poločase dokonce zvažovali, že do druhého nenastoupí.

První tři body z venku přivezlo Vraný. V Černuci dokázali domácí dvakrát vyrovnat, podruhé to bylo proti deseti (ČK 52. Capl). V početní výhodě ale také inkasovali, když se hostům v 74. minutě vydařilo přečíslení. „Bylo to vydřené vítězství. Kluci šli z placu pomalu po čtyřech,“ prohlásil trenér vítězů Danda, jenž si pochvaloval hru dorostenců, kteří vstřelili všechny branky jeho týmu (Liška, Novák, Kubík).