Za konečnou těsnou porážku si ale mohou sami, protože jejich brankář neudržel balon a domácí Říčkou vyrovnali. Deset minut před koncem rozhodl vlastenec Pospíšila.

První půle byla vŽižicích vpodání Otvovic kvalitní. Dařilo se jim kombinačně a také vstřelili Bečanem pěknou branku. Tři minuty před poločasem ale přišel blesk zčistého nebe, když domácí vyrovnali. Ještě do přestávky ale vrátil po Bečanově centru vedení hostům J. Břicháček. Ve druhé části Otvovičtí polevili a pomalu se obávali, zda těsné vedení udrží. O to víc, když čtvrt hodiny minut před koncem neproměnil Geyer penaltu. Vzávěru svůj přehmat napravil, když posadil míč na hlavu Denka.

Kdo se vposlední době postaví do cesty Černuci, ten toho posléze lituje. Viktorka se schází kompletní a na její kvalitě to je znát. Vyhrála počtvrté v řadě. Naposledy to pocítil i další zfavoritů, Zichovec. První půlhodinka byla vyrovnaná, před půlí už začali mít navrch hosté, kteří se gólově prosadili až po hodině hry Dobiášem. Deset minut před koncem jejich výhru jistil Hykeš. Domácí hlasatel před utkáním správně věřil svým barvám a předpokládal, že si polepší o další tři body a dodal: „Nedej bože, aby tady Černuc vyhrála.“ Stalo se.

Zlonice vúvodu utkání vOlovnici deptal brankář K. Tureček, jenž jim lapil čtyři góly. Až ve 32. minutě ho překonal Švarc. Už za tři minuty ale bylo zásluhou Ouřady srovnáno. Tím skončil poločas. Vnástupu do druhé chyboval domácí stoper a Havrda vrátil pěkně hrajícím hostům vedení. Hotovo bylo v54. minutě, kdy Zloničtí opět Švarcem využili pokutový kop nařízený za faul vrohu šestnáctky.

Vranští po zásluze vyhráli gólem Beránka půli vJedomělicích, o pauze si vkabině řekli, že si musí vprvní řadě pohlídat svoji nulu. Plán ale plnili jen dvě minuty. Do role jejich kata se po obrátce převtělil bývalý hráč Vraného Kocourek, jenž výborný výkon podtrhl dvěma gólovými asistencemi. Na vyrovnávací trefu přihrával Henlínovi a na vítěznou Kolbuchovi.

VKnovízi otevřeli skóre Valerem hosté ze Zvoleněvsi a patřilo jim také poslední slovo. Vzávěru utkání si ho vzal M. Kučera. Mezitím se však třikrát prosadili domácí fotbalisté. Vyrovnal Duda, půli určil M. Drbal a ztrestňáku rozhodl Müller. Za stavu 3:1 se udály tři významné věci. Hosté neproměnili Šarochem desítku a padly také dvě červené karty (75. Ulehla - 85. Radošinský).

Kdyby nebyla kdyby, a fotbal se skládal zjediné části, byly by Neuměřice úplně jinde než jsou. Opět totiž ztratily dobře rozehraný duel. Na jeho konci se zbodů radovala Pozdeň, která přečkala několik šancí soupeře. Gól si dala sama Vyhnánkem. Hotový vyrovnal a poločas uzavřela nejhezčí akce a branka domácího Rotta. Ve druhé části hosté přidali a dva góly důrazného Kodeda jim vynesly tři body.