Na pěkné osmé příčce přezimuje rezerva Vraného, která je skutečnou rezervou prvního týmu, poněvadž trenér Václav Danda se nebojí dávat příležitost hráčům dorosteneckého věku. Jeho tým tudíž patří mezi nejmladší. S přibývajícími zkušenostmi logicky rostla jeho výkonnost. Vraný je nováčkem soutěže, který však nebyl doma prorokem, venku měl totiž lepší lepší bilanci než doma, kde pouze dvakrát zvítězil. Pozor! Vyhrál v Zichovci i Černuci 3:2.

V létě to s budoucností deváté Knovíze nevypadalo dobře, týden před zahájením sezony se ale k týmu vrátil trenér Jaroslav Drbal, který přivedl zkušené borce Müllera a Michala Melena (ke konci i jeho bráchu Marka). Začátek však měla mizerný v podobě čtyř porážek v řadě. Poté se ale sestava stabilizovala a naopak přišla důležitá třináctibodová série většinou s týmy, jež skončily pod ní.

Přímo děsivě zahájily sezonu desáté Jedomělice. Během šesti kol urvaly jediný bod (Knovíz 3:3) a obdržely 39 branek! Na tom se podílelo i zapůjčení výtečného gólmana Cílka do A třídní Lhoty. Druhá půlka vyšla mužstvu mnohem lépe. Z hlavního města ho posílili dva borci Novák a Sokol, další se uzdravili. S tím přišly lepší výsledky a hlavně body. Doma Jedoměličtí remizovali s lídrem z Otvovic (2:2) a ve finále zde zdolali Černuc (2:0).

Jedenácté Tuřany uměly vždycky střílet góly, tentokrát se jim však nescházely zadní řady a tím se staly největším zklamáním podzimu. Dole je přidržely dvě třídílné série porážek a také neschopnost bodovat venku, kde se jim to ani jednou nepodařilo. Nutno ale připomenout, že hrály na hřištích pěti nejlepších. Určitě ale Tuřanské potěšila vysoká výhra v derby nad Jedomělicemi (6:2). Píchla jim kontumace utkání se Žižicemi (nedohráno za stavu 3:3). Na jejich postavení má vliv také absence trenéra. K tomu ještě odešli Nagy, gólman Dlouhý a Průcha se spíš věnuje hokeji.

Dvanáctou pozici si pronajala Olovnice, a to také patří k překvapením. Ono začít sezonu porážkou 0:10 v Zichovci dvakrát nepovzbudí. Jejím problémem bylo, že se nescházela doma, kde mohla častěji bodovat. Ven jezdila v silnějším složení. Půl podzimu jí chyběl zraněný střelec Tureček, což mělo také vliv, stejně jako smůla v koncovce. Poslední kola ji už zastihla ve formě. Po bodech sahala v pěkných zápasech v Otvovicích (0:1) a Černuci (1:2). Na závěr je sebrala alespoň Klobukům (5:5).

Předposlední Neuměřice nevystoupily ze svého stínu. Podzim zakončily a zahájily výhrami ve Vraném (4:2) a doma se Zvoleněvsí (2:1). Mezi ně se ale vešlo deset porážek přerušených pouze vítězstvím v tradičně očekávaném derby s Olovnicí (4:1). Dřívější opory bratři J. a Fr. Límanové odehráli minimum zápasů (2+3), celý podzim chyběl zraněný šikovný brankář Hes. Další dva kvalitní borci, výborní judisté Sedmidubský a Zavadil hráli dá se říct ob týden. V absencích byl neuměřický zakopaný pes.

Pro poslední Žižice může být osudová inzultace soudce v podání jejich hráče Fouska v utkání v Tuřanech. Za trest jim bylo odebráno devět bodů. Na druhou stranu jim do plusu pomohla kontumační výhra ve Zlonicích. Přiblížit se týmům před sebou mohly v posledních čtyřech kolech, která prohrály s přijatelnými soupeři. Vyjma Otvovic. Doma byly nejhorší.