Ve skvělé atmosféře podpořené početnou a hlasitou výprava zichoveckých fans, se hrálo v Otvovicích. Jediný gól padl v 67. minutě z kopačky zichoveckého kanonýra Petržílky.

Zvoleněves překvapila Klobuky, jimž mohla dát víc branek než dvě. Pokud by třeba M. Kučera dokázal zachovat v koncovce klid, hrál by určitě jinde.

Tuřany zřejmě nemají natrénováno, poněvadž po vyhraném poločase – hlavou Janoušek hlavou (42.), ve druhém odpadly a Zloničtí je začali válcovat.

Vraný zaostalo za svými výkony a remizovalo s mírně lepší Černucí.

V Pozdni patřila první půle domácím, kteří ji vyhráli gólem Matušů ml.. Po obrátce lepší Olovnice na bod nedosáhla, ač vyrovnala.

„Jako Barcelona,“ žasli někteří příznivci Žižic po výře nad Knovízi. Vítězové sice neměli Messiho, mesiáš se ale v jejich řadách našel. Byl jím probuzený snajpr Koten.

Neuměřice to zřejmě zabalily. Nescházejí se ani na klíčová utkání jako byl duel s Jedomělicemi (0:3).