Zichovečtí děkovali Neuměřicím, že je vrátily do hry o první místo. Zápas s Klobuky ale nezačali šťastně, hosté totiž vedli proměněnou penaltou Dandy z 8. minuty. Ještě do přestávky ale Šandal po nádherné akci na jeden dotek vyrovnal. Na 2:1 upravil snajpr Petržílka a pak se dvěma zásahy do černého prosadil i žolík Švajka - jinak kanonýr rezervy.

Jedomělice si daly ve 3. minutě vlastence. Zloničtí však poprvé vystřelili mezi jejich tři tyče až v 73. minutě, kdy Švarcem vyrovnali na 2:2. Poprvé za ně nastoupil po dlouhé absenci Demeter. Za domácí skórovali Nedvěd a Knotek.

Vranému se v Knovízi dařily standardní situace (penalta trestňák), z nichž dvakrát vyrovnalo. Na druhé straně Pražák kapituloval po dvou střelách D. Stahla (jednou z PK). Zápas měl výbornou úroveň a konečně kompletní domácí ho ze své strany považovali za nejlepší v sezoně.

Pozdeň potřebovala v souboji s Tuřany snad dvacet šancí na pouhé dvě branky. Přesto jí stačily k výhře, kterou zajistili Paur (26.) a Šubrt (49.). Poražení vyrovnávali ve 41. minutě Hošalou. Vítězové mimo jiné bratry Štěpánky dvakrát zatřásli břevnem.

Derby se náramně vydařilo Žižicím. Síť Zvoleněvsi poprvé rozvlnily ve 2. minutě Podrackým a do přestávky se jim to podařilo ještě pětkrát. Po obrátce se s osudem smíření hosté obávali desítky. Vítězové se ale prosadili už jen jednou. V jejich řadách zářil sváteční střelec T. Koten, jenž zastoupil bráchu a nastřílel hattrick, dvě branky přidal L. Gil a jednu Zd. Dvořák.

Po dlouhé době se sešla v silné sestavě Olovnice a hned to bylo znát. Po pěti prohrách si připsala tři body. Stejně jako Neuměřice, a koneckonců i Žižice (v áčku se to Stochova, Brandýsku a Doks), musí čekat do posledního kola, zda se jí bude III. třída týkat i na podzim. Duel s Černucí ale nezačala dobře, Fr. Novák totiž zahodil penaltu (17.). Už za dvě minuty ji ale uklidnil Ouřada a po něm i Bláha (26.). Hosté se snížením vrátili do zápasu (70.), dvě trefy Sedlmajera (79., 85.) je však odrovnaly.