Olovnice hrála v Černuci v deseti, přesto po maximálně bojovném výkonu vydolovala bod! A jak tvrdil předseda Viktorky Jiří Tymich, zasloužila si i tři. Dokázala ale jen smazat ztráty po gólech Červáška a Szajka.

Velvary se v derby v Uhách mnohokrát chytaly za hlavu potom, co dokázaly zahodit. Vynikal v tom zejména Nádherný. Bod je z jejich pohledu málo a mohl za to i výtečný Bakalář v domácí brance, jehož pokořil pouze Koucký. Remízu určil deset minut před koncem Brhel.

Blevice hrály v Tuřanech deset minut v deseti. Ne že by jich bylo málo, jen čekaly, až jim dorazí z práce kanonýr Bednár. Náskok domácích, jenž zařídil Somol krásnou první brankou a pak tečovaným trestňákem, vymazali Theiner a R. Šerák. První zakroutil balon od postranní čáry na zadní tyč. Gólman Dlouhý prý jen konstatoval: „To je gól.“ A byl.

Vraný se nechalo zaskočit Knovízí, jež dvacet minut hrála dobrou partii a vedla brankou Janka. Náznak překvapení však měl jepičí život. Už za minutu vyrovnal kapitán Hlávka a ještě do půle Vranští přidali tři kousky. Po obrátce svoji výhru ještě zvýraznili. Nejhezčí zážitek měl Capl, jenž má v kapse hattrick (Soudek a Plašil z PK).

Parádní tečku za podzimem udělaly Klobuky, které senzačně smetly Žižice. Do přestávky jim nakutálely čtyři fíky a soka nechaly korigovat L. Gilem až za hrozivého stavu 6:0 (Kříž 3, J. Říčka 2, Nejman).

„To, co jsme předvedli, je neslučitelné s fotbalem. Lépe by hrála parta důchodců,“ láteřil trenér Zvoleněvsi Milan Valer po prohře 2:3 s Pozdní.
Jeho tým, který před týdnem proháněl Jedomělice, dokázal jen otočit vývoj skóre z 0:1. Zasloužili se o to Királyi s Caltou. Pozdeňští to ale nezabalili a na rozlučku si přibalili nečekanou, avšak zaslouženou výhru.