Vedoucí celek má pořád v patách Olovnici, která stále čeká na svoji šanci. Ta byla tak hodná, že k utkání do Zlonic dopravila delegovaného soudce z vedlejší vesnice, jehož, byť vyhrála, za jeho výkon peskovala. Už v poločase měla dostatečný náskok (5. Bláha, 7. Novák z PK, 9. M. Tureček). Domácí ve 42. neproměnili penaltu a snížit se jim podařilo v 55. Poslední slovo si však vzal olovnický forward M. Tureček (72.).

Moře šancí – v první půli spíš ze strany hostů, ve druhé víc úřadovali domácí – viděli diváci na Zichovci, kde se představily Žižice. Jejich gólman se neukázal v dobré kondici, jelikož ale domácí střelci měli i v horkém počasí navlhlý střelný prach, Žižičtí vyhráli. První se trefili Zichovečtí, když Novák hlavou využil chyby brankáře. Měli ale smůlu, že soupeř měl bratry Koteny. Petr do půle vyrovnal. Tomáš po obrátce s pomocí domácího Červenky poslal z trestňáku svůj tým ve 47. do vedení, jež střelou z 30 m pojistil Petr. Domácí tak ani na osmý pokus Žižice neporazili, nepomohli jim ani koučem vypsané šumivé prémie.

Zvoleněves se otřepala po tuřanském debaklu, když v poměrně slušné sestavě (chyběl jen rekreující se brankář Cílek) doma porazila Uhy, které Kuricem dvakrát snížily na rozdíl jedné branky. Za vítěze stříleli: Simik, Týbl, Pazderka a Királyi.

Dvakrát musel dohánět jednogólové manko Brandýsek. Proti Tuřanům to pokaždé zařídil Mladý, jenž mohl zaznamenat hattrick, když v závěru sám před brankářem mířil vedle. To hosté doplatili na sobeckost a střeleckou potenci Pejška, jenž si dal ve čtvrtek vlastence za béčko a teď i za áčko, když se snažil odvrátit míč směřující do brány. Za hosty dal obě branky Chrastil, ve druhé půli za ně musel nastoupit i 48letý předseda klubu Ivo Janoušek, jenž se blýskl gólovou asistencí.

Hrdlívští se na vlastní kůži přesvědčili, že častější držení míče vůbec nic neznamená, když vázne kombinace a s dlouhými míči si soupeřova obrana umí hravě poradit. Pozdeňští navíc dokázali využít své šance, což jim přineslo nečekanou výhru, o kterou se postarali Hotový, 16letý Cífka, Štěpánek, J. Sachl a po pěkném sólu opět Hotový. Za domácí vyrovnával vlastním gólem Hulín. Jinak by domácí neskórovali.

Neuměřicím to bez ´rebelů´ Límanů nejde. Rychlá a důrazná Černuc je rozcupovala mezi 10. a 40., kdy jim nasázela čtyři branky (Dobiáš, Martinovský, Drobný, Koutecký). Domácí korigovali až ve druhé půli trestňákem Macáka.

Výsledky: Zichovec-Žižice 1:3, Hrdlív-Pozdeň 1:5, Zvoleněves-Uhy 4:2, Brandýsek-Tuřany 2:2, Blevice-Velvary B 1:7, Neuměřice-Černuc 1:4, Zlonice-Olovnice 1:4.