Asi vůbec nejpřekvapivějšího výsledku dosáhl krušovický Josef Beránek (startuje za MK Kladno) ve veteránské kategorii od 50 let. Po vítězství na Velkém Vrchu, kde ovšem nestartoval unhošťský Pucholt, jehož letos ještě Beránek neporazil, dosáhl krušovický běžec časem 34,22 dalšího vítězství a tentokrát do odnesl znovu nejen výborný Urbanec z Kladna, ale rovněž právě Jiří „Ben“ Pucholt. Josef Beránek už se dostal ze svých problémů způsobených zraněním a ve složitém stoupání polní cestou nad rybníkem Bucek rozhodl o svém dalším vítězství. V cíli byl téměř o tři čtvrtě minuty dříve než druhý Urbanec a připsal si dalších 11 bodů do celoroční soutěže Pohár běžců Kladenska a Rakovnicka, který průběžně vede.

Dalším vítězstvím se mohla pochlubit také Gábina Raková (MK Kladno), která ještě doléčuje zranění kotníku. Soupeřku měla tentokrát jen v kladenské Kokešové, opatrně útočila ze zadních pozic a přes výpadek v tréninku dokázala přesto stupňovat tempo a podržet své vítězství i rychlejším závěrem. Kokešovou porazila časem 37,56 min. o 22 vteřin a v „Poháru“ se dostala o dva body na první příčku před kladenskou Breburdovou, která v závodě skončila třetí.

Vůbec nejrychlejšího času z rakovnických běžců (31,46) dosáhl v kategorii od 40 let Miroslav Stehlík (Loko Rakovník). Bohužel se mu ani při neúčasti fenomenálního Podušky a Fikese z Kladna nepodařilo prosadit se na první příčku. Jeho naděje tentokrát zmrazil další kladenský běžec Pavel Vinš, se kterým má sice kladnou bilanci v běžeckých soubojích poháru (5:3), ale Třtická punčocha patrně kladenskému běžci lépe vyhovovala, když si lépe poradil jak s bahnitou částí tratě, tak s nesmírným dusnem. Přes porážku si ale Stehlík udržel průběžnou druhou pozici v Poháru běžců za kladenským Fikesem.

Jistotou dobrých výsledků pro rakovnický běžecký region bývá účast Jana Merunky (MK Kladno) z Lán. Ten znovu vévodil kategorii od 60 let. Měl jen pět soupeřů, ale vyhrál před nimi o pověstný parník úctyhodným časem 39,07 minuty. Také Merunka vede průběžnou klasifikaci Poháru.

Dalším dobrým výkonem a čtvrtým místem v nejmladší kategorii do 39 let se prezentoval krušovický Pavel Bříza (MK Kladno), když dobrým časem 34,16 dosáhl na čtvrtou příčku. Tuto kategorii a také celý závod vyhrál jediný běžec, který se dostal pod půlhodinovou hranic – kladenský Jan Tlustý (29,57).