Kněževes – TJ Tuchlovice 0:5 (0:1)

Už ve 3. minutě chyboval Vondra, Setnička pálil z boku do tyče, ale to byla jediná šance domácích. Kralovali totiž hosté, i když první krásnou ránu Fitka brankář Doubrava skvěle vytáhl. Fitko pak ale vysunul Jalaghoniu, ten šel z půlky sám a konečně prolomil střeleckou smůlu. Osm minut po změně stran si oba muži role prohodili a byl z toho druhý zásah. Za chviličku poslal Dimov dlouhý balon Kedroňovi a ten našel ideálně Fitka – 0:3.

Do další možnosti se hnel Jalaghonia, Vrábík stáhl Gruzínce za dres, byl vyloučen a Fitko z penalty dokonal svůj hattrick. Zlý vývoj neunesl domácí Setnička, trefil Vondru loktem a byl také vyloučen. Zdecimovanou Kněževes pak dorazil Stuchý hrající poprvé od zranění, když trefil přesně šibenici. „Kluci zahráli perfektně. Jejich výkon patří sekretáři Martinu Karnoltovi, jenž v Praze na homolce absolvoval náročnou operaci srdce,“ děkoval předseda Tuchlovic Stanislav Šulc.

Branky: 32. Jalaghonia, 53., 55. a 65. Fitko (třetí z p), 83. Stuchlý. Rozhodčí: Vilhelm. ČK: 65. Vrábík, 70. Setnička.

Tuchlovice: Pečonka – Vondra, Andrle, Dimov, Střela – Kedroň, Brož, Holan (75. Brzák), Bašta (46. Peroutka) – Jalaghonia (78. Stuchlý), Fitko.