Tuchlovický předseda Stanislav Šulc se přiznal, že napnutý je. „Nemůžu se dočkat,“ usmíval se.

Trávník je podle něj před tahákem kola s Milínem v perfektním stavu, mužstvo až na drobné lapálie útočníka Stuchlého také. Odešel sice Kedroň (Rakovník), ale náhrada – Matěj Holan, je podle Šulce kvalitní. „Určitě! Nebude to mít přes nohu a v přípravě proti Velvarům jsme byli po jeho straně lepší,“ tvrdí první muž tuchlovického fotbalu, který přes Deník zjistil, že soupeř bude postrádat zraněného Švába. „To je moc dobrý útočník, jenže budeme připraveni i na to, kdyby třeba hrál,“ ubezpečuje.

Přeje si také hezké počasí a mělo by být až dvanáct stupňů. "To by bylo fajn. Trávník bychom vůbec nezničili a přišli by lidi. A že hraje souběžně i Dobrá? Každý si najde to svoje. A jinak se nehraje v okolí nic. Já věřím, že na nás jich dorazí dost, vždyť hrajeme s prvním týmem tabulky," dodal Šulc.

Pro ty, které fotbal tolik nebere, bude nachystána zábava také. Na hřišti si totiž mohou prohlédnout pěkná nová auta z kladenského salonu.

A v jaké sestavě by domácí mohli v sobotu nastoupit? Pečonka – Vondra, Andrle, Dimov, Vaigl – Holan, Hejduk, Brož, Peroutka – Fitko, Jalaghonia (Stuchlý).