TJ Tuchlovice - Sedlčany 0:4 (0:2)

Domácí začali nadějně, Fitko pálil pěkně z TK a Peroutka šikovně obstřeloval brankáře Mošničku. Jenže gól padl na druhé straně.P. Chlasták se z ničeho nic dostal do šance a ukázal Tuchlovickým, jak s ní naložit. Bohužel domácí to nepochopili a v ohromných možnostech v následných minutách selhali. Stuchlý trefil hlavou tyčku a Brož z voleje minul břevno. Ve 37. se do obrovské tutovky dostal kapitán Holan, ale ani on nevyrovnal - zvolil příliš prudkou a nepřesnou ránu.

Pět minut před pauzou se bránící hosté dostali k prvnímu rohu a využili ho dokonale, když si bezvadně naběhl Havel a nezaváhal. Snížit mohl ještě Hejduk, ale Mošnička předvedl výtečný zákrok u tyče.

Ve druhé půli se domácí tlačili do šancí, ale tutovky už neměli. Navíc Jalaghonia ani Šubin neuspěli a před Peroutkou zakročil výtečně Mošnička.

Na druhé straně tak bylo při brejcích více vzruchu. M. Chlastáka hned zkraje vychytal pomocí hodně důrazného zákroku gólman Pečonka a udržel tak svůj tým ve hře, ale deset minut před koncem kanonýr unikl z ofsajdové pasti (domácí se však trochu zlobili) a obloučkem zvýšil na 0:3.

Debakl pak dokonala dvojice Pudil - Brunclík. První vnikl do vápna a nechal se zfaulovat Vaiglem, druhý správně nařízenou penaltu proměnil. "Výsledek vypadá hrozně, ale mohlo to být i jinak. V první půli hosté nic nehráli, přesto dali dvě branky a my z tutovek nic. To rozhodlo," konstatoval domácí střelec Jan Šubin, jenž litoval své slušné možnosti. "Netrefil jsem míč ideálně, brankář to pak chytil."

Branky: 14.P. Chlasták, 40. Havel,80. M. Chlasták,89. Brunclík (p). Rozhodčí: Kovář - Kaucký, Hůlka.

Tuchlovice: Pečonka - Holan, Dimov, Jícha, Vaigl - Peroutka, Hejduk, Fitko, Brož -Stuchlý (70. Šubin), Jalaghonia (64. Bašta).

Fotogalerii připravujeme.