Hvozdnice – Tuchlovice 2:5 (1:3)

Hosté přijeli bez zraněných Hejduka, Holana, Andrleho či Vaigla, navíc v poločase musel odstoupit Šubin. To měli ale nahráno, protože od prvního hvizdu sudího Vočky předváděli uvolněný a bojovný výkon, navíc se jim dařilo v zakončení. „To nám scházelo v domácích utkáních, teď se to otočilo,“ konstatoval předseda Tuchlovic Stanislav Šulc.

Kouči Oldřichu Bernardovi se povedl husarský kousek. Na pravého beka postavil ofenzivního Peroutku a ten skvělým výkonem téměř vymazal největší hvězdu domácích Obermajera. Ten se sice jednou prosadil, ale jeho dvojnásobná dorážka vedla jen ke snížení na 1:2.

Už v 5. minutě totiž výtečně hrající Fitko zužitkoval pěknou akci Šubina a Jalaghonii a po dvou kličkách nachytal domácí brankáře Bustu, syna někdejšího kouče Bohemky. Toho pak Fitko nachytal málem i ranou z půlky, na druhé straně zase Pečonka vytáhl fantastický zákrok na čáře a udržel hostům vedení. Ti ho v 18. zvýšili, když Jalaghonia ještě svou šanci propásl, ale z následného rohu Fitka se míč dostal k Vondrovi, ten ho přiklepl Peroutkovi a jeho rána zasvištěla přesně k tyči.

Ve 27. přišlo zmíněné snížení Obermajera, jenže za osm minut Fitko rychle rozehrál z půlky standardku, rychlonožka Jalaghonia ji stihl a jemnou tečí dal třetí gól.

Po hodině hry se opět prosadil nekompromisní ranou Fitko, v závěru navíc Stuchlý poté, co se obmotal kolem dvou hráčů, upravil na 1:4. Domácí, kteří byli na ručník, pak sice využili menší koncentrovanosti hostů k závěrečnému gólu, ale ten byl jejich labutí písní.

Branky: 27. Obermajer, 87. Mrhal – 5. a 60. Fitko, 18. Peroutka, 35. Jalaghonia, 85. Stuchlý. Rozhodčí: Vočka.

Tuchlovice: Pečonka – Vondra, Jícha, Dimov, Peroutka – Jalaghonia, Brož, Fitko, Bašta – Stuchlý, Šubin (46. Daníček).