TJ Tuchlovice – FC Jesenice 3:1 (2:1)

Zprvu to vypadalo na jasný zápas, když výtečný nástup domácích potvrdil vedoucí brankou už v 6. minutě Peroutka. Přitom pálil svou slabší pravačkou z velkého vápna. Po gólu ale aktivita domácích uvadla, a když několik možností neproměnil Jalaghonia a Stuchlý v nájezdu nechal vyniknout brankáře Bartyzala, jenž ránu vyrazil na břevno, přišla odpověď hostujícího Otcovského. Ve 25. minutě jeho střílený centr přeletěl všechny hráče a nic nevidící gólman Pečonka našel mičudu až v síti – 1:1. Vzápětí hrdina posledních kol Stuchlý odmítl návrat zpět do vedení, když z malého vápna přestřelil, ale před odchodem do kabin se po rohu Fitka prosadil hlavou Jalaghonia – 2:1.

Po obrátce Tuchlovice nehrály moc dobře, ale soupeř už vůbec. Navíc přišel o vyloučeného Šambergera, jenž si druhou žlutou vysloužil za předčasné vyběhnutí ze zdi. Sedm minut po jeho odchodu se po otočce prosadil Holan a domácí tím uklidnil.

V závěru došlo ke dvěma zraněním. Koleno si otočil dobře hrající domácí Brož (zřejmě vážné zranění vazů), chvíli po něm odkulhal za asistence maséra Houdka také hostující Setnička.

Branky: 6. Peroutka, 43. Jalaghonia, 72. Holan – 25. Otcovský. Rozhodčí: Kabyl. ČK: Šamberger (J).

Tuchlovice: Pečonka – Vondra, Andrle, Hejduk, Vaigl (20. Bašta) – Holan, Fitko, Brož (80. Šulc), Peroutka – Jalaghonia (77. Šubin), Stuchlý.