Tuchlovice – Hvozdnice 2:2 (1:2)

Hosté začali příliš opatrně a za pasivitu zaplatili v 11. minutě, když se jen dívali na narážečku Peroutky s Jalaghoniou a následnou přihrávku prvního jmenovaného Stuchlému, jenž se nemýlil. Soupeř se ještě chvilku mátořil, ale v 19. využil chyby domácí zálohy, přišel centr na Víška a ten hlavou vyrovnal.

Po obrátce opět Tuchlovičtí trochu přidali a Střela byl po pěkném lobu blízko druhé brance. Proti byl vracející se obránce Vykysalý, který za gólmana Obermajera zaskočil na brankové čáře. Zákrok navíc domácí snad uhranul a jen sledovali Zavadila, kterak dorazil na hranici vápna a propálil Pečonku – 1:2.

Obermajer pomoc beka vrátil týmu v 66. minutě. To se v tutovce ocitl Holan, ještě přihrál Peroutkovi, ale Obermajer jeho ránu neskutečně vychytal. Od té chvíle ale bylo jeho mužstvo pod tlakem a v 89. minutě ho domácí zužitkovali – Peroutka posadil merunu na hlavu Jalaghoniovi a ten nezaváhal.

„Byl to těžký boj, ale fotbal byl pěkný jen do prvního gólu. Pak se hosté spíš hádali a naše mužstvo podobně jako v Hradištku nedokáže mít takovou vůli, aby soupeře přehrálo,“ nebyl nadšený z výkonu sekretář Tuchlovic Martin Karnolt.

Branky: 11. Stuchlý, 89. Jalaghonia – 19. Víšek, 67. Zavadil. Rozhodčí: Machýček.
Tuchlovice: Pečonka - Fitko, Andrle, Sterzl, Střela – Výborný, Hejduk, Holan, Peroutka (91. Vaigl) – Jalaghonia, Stuchlý.