V tom prvním Tuchlovice byly lepší. Tentokrát se prosazovaly v útoku a jen mizerná koncovka dávala hostům naději téměř až do konce poločasu. Dlouho totiž prohrávali pouze 0:1 Fitkovým zásahem z pokutového kopu.

Jenže v závěru půle se hra hostů v obraně sesypala. Nebyli sto pochytat rychlé kontry domácích a ti dvakrát udeřili. Nejprve Peroutka vydřel ztracený míč u lajny, ťukl ho ho před bránu a všudybyl Jalaghonia ho pohotově propíchl za záda gólmana – 2:0.

Následně byl ostře sestřelen Hejduk, prudký přímý kop Fitka sice obrana zblokovala, ale zapomněla pohlídat Kedroně, jenž celou akci dokončil.

Zdálo by se, že ofenzivní choutky domácích budou pokračovat i po obrátce, ale nic takového se nestalo. Jejich hra pohasla, hosté se naopak dál snažili a odměnou jim byl snižující zásah Černého. Teprve potom přišel na hřiště Šubin a mohl tuchlovické konto dvakrát rozšířit, tentokrát ale kanonýr neuspěl a skóre se tak už nezměnilo.

„Bohužel jsme v prvním poločase neproměnili více šancí, měli jsme jich mnohem víc než tři. Po změně stran jsme už dobře nehráli,“ uznal vedoucí mužstva Tuchlovic Martin Karnolt.

Tuchlovice – Hořovicko B 3:1 (3:0). Branky: 20. Fitko (pk), 37. Jalaghonia, 43. Kedroň – 75. Černý. Rozhodčí: Fejfar.Tuchlovice: Pečonka – Weis, Hejduk, Střela, Vaigl – Kedroň, Holan, Brož, Peroutka – Jalaghonia (70. Šubin), Fitko.