Od počátku bylo vidět, že proti sobě nastoupila mužstva s čela tabulky a zápas byl velmi opatrný. Hrálo se především od vápna k vápnu bez vyložených šancí. Až ve 40. minutě si na roh Abrhama vyskočil Jalaghonia, ale balon místo hlavou trefil ramenem a minul odkrytou část branky. Minutu na to domácí předvedli asi nejhezčí rychlou akci, když Holan vysunul Kedroně, ten zatáhl po pravé straně a nádherně našel hlavu Vaigla, jehož hostující Weber vyčapal.

Druhá půle byla odrazem první. Hru oživil v řadách hostů v 58. střídající Podzemský. V 72. minutě Pečonka lapil u tyče dorážku hostujícího Plota, na druhé straně měl obrovskou šanci Abrham, když z malého vápna ve výskoku napálil balon těsně nad. V 89. se opakovala podobná situace, tentokráte z malého vápna přestřelil Vaigl.

„Kluci zahráli v rámci svých možností, ale věřím, že se poučili z předchozích zápasů a až se uzdravíme, začneme zase hrát trochu lépe. Jakékoliv zaváhání by nás mohlo posouvat ve vyrovnané tabulce níž a níž,“ uvědomuje si vedoucí mužstva Tuchlovic Martin Karnolt.

Tuchlovice - SK Nový Knín 0:0. Rozhodčí: Wolfram.

Tuchlovice: Pečonka – Fitko, Muláček, Hejduk, Střela – Kedroň, Holan, Abrham, Peroutka – Jalaghonia, Vaigl.