Hned ve 3. minutě vystřelil domácí Hafenrichter, ale minul vzdálenou tyč. To futsalový reprezentant Filinger byl na druhé straně přesnější a ve 23. minutě si doslova vychutnal náhradníka v bráně Zelenku parádním lobem.

V závěru půle nejprve vyrovnal Fitko, když jeho hlavičku ještě Kelemen chytil, ale na dorážku už neměl. Jenže těsně před odchodem do šaten Tuchlovičtí neobsadili Filingera a ten vrátil vedení Klecanům.

Do druhého poločasu vletěli domácí jako uragán a totálně uzavřeli soupeře. A v 58. minutě vyrovnali, když si na roh Peroutky naběhl Muláček a hlavou srovnal.

Lámal se chleba. Tuchlovice chtěly soka dorazit, jenže Fitko trefil pouze tyčku a následně Brož přestřelil z malého vápna prázdnou bránu! „Tato akce nás zase posadila na zem,“ postěžoval si vedoucí mužstva domácích Martin Karnolt.

A skutečně. Čtvrt hodiny před koncem chybovala obrana a Remenec opět přivedl hosty do vedení a v 80. dokonal Rybecký domácí trápení a jeslemi překonal počtvrté Zelenku.

„Je to smutné, ale nemáme útočníka zakončovatele. Namísto toho, abychom vedli my 4:2, tak 2:4 prohrajeme. Je to pech, navíc jedeme dvakrát ven. Je mi líto toho, jak se nám rozpadl tým z přípravy, kde jsme hráli naprosto v pohodě. Musíme se semknout a pokusit se z toho bahna vyhrabat,“ burcuje mužstvo Martin Karnolt.

Tuchlovice - Klecany 2:4 (1:2). Branky: 41. Fitko, 58. Muláček - 23. a 45. Filinger, 75. Remenec, 80. Rybecký, Rozhodčí: Zikmunda.

Tuchlovice: Zelenka - Froněk (28. Vaigl), Nejedlý, Muláček (76. Portužák) - Hafenrichter, Kedroň, Brož, Dubravský (56. Abrham), Střela - Fitko, Peroutka.