Do hostující sestavy se vráli borci, kteří hráli naposledy před čtrnácti dny ve Lhotě – brankář Pečonka a útočník Jalaghonia. Ani jeden k obratu výkonu hostů nepomohl, byt se snažili.

Už ve 4. minutě se postavil k trestnému kopu hostující Roman Valsa a parádně o tyč nedal Pečonkovi naději. Ránu jeho bratra Martina však gólman Tuchlovic výborně zneškodnil a ve 22. minutě uhodilo na druhé straně. Brankář Mošnička sestřelil Abrhama a nařízenou penaltu Fitko proměnil.

Do konce poločasu pak byli hosté nebezpečnější, ovšem Fitko mířil po TK Abrhama jen do tyče a rychlá akce Kedroně s Fitkem skončila u peroutky, jenž přestřelil.

Ve druhé půli hosté odstartovaly Tuchlovice špatně. Za osm minut dostaly pět žlutých karet a zápas se začal odvíjet jinak, než by si představovaly. Navíc chobovaly v obraně a v 60. minutě je M. Valsa potrestal přesným lobem na 2:1. Srovnat mohl Abrhám, jeho gólovou ránu však obránce Pudil na brankové čáře vykopl do bezpečí. Další Abrhámův volej mířil mimo a mezi tyče nezamířil při své možnosti ani Jalagnohia.

A tak poslední slovo patřilo zase domácích a opět to byl M. Valsa. Proto Pečonkovi volil podobné zakončení jako v 60. minutě a jeho lob byl zase úspěšný – 3:1.

„Způsob rozhodování v první a druhé půlce byl rozdílný, ovšem hlavně jsme udělali chyby v obraně a sami šance neproměňovali,“ konstatoval smutný vedoucí tuchlovického týmu Martin Karnolt.

Sedlčany – Tuchlovice 3:1 (1:1). Branky: 4. R. Valsa, 60. a 85. M. Valsa - 22. Fitko (pk). Rozhodčí: Kudrjavcev.

Tuchlovice: Pečonka – Hafenrichter, Dubravský, Nejedlý, Střela – Kedroň, Brož, Abrhám, Jalaghonia – Peroutka, Fitko (78. Vaigl).