Nastoupila bez hvězdy Marce, který není zdravotně zcela v pořádku, přesto se v první části celkem držela. V 17. minutě ale její obraně pláchl Stuchlý, ovšem svoje sólo zakončil ranou vedle. Hosté nejvíc zahrozili ve 28. minutě, kdy Křivánek z TK těsně minul šibenici. Pak se dvakrát ocitl v problémech nejlepší hráč Hřebče Čáp. Nejprve si vlastence dal málem, ale po chvíli už se mu to „povedlo“. Nebyl ale čistokrevný, jeho záda pro hosty nešťastně tečovala ránu Kedroně do šibenice – 1:0.

Jestli byla první část bojovná, pak druhá už patřila Tuchlovicím. Hned v úvodu Peroutka zatáhl míč po levé straně a nacentroval před bránu, kde Jalaghonia v letu hlavou těsně minul. Vzápětí zabojoval Kedroň a ve skluzu ještě nahrál před gólmanem Zajíčkem Vaiglovi, jenž do prázdné zvýšil na 2:0. Definitivní pojistku měl na kopačce Stuchlý, ale v sobotu mu nebylo přáno. Připravil mu ji Jalaghonia, ovšem i on selhal po chvilce v koncovce, když po TK netrefil odkrytou bránu. V poslední čtvrthodině se ale přece jen Hřebeč tlaku neubránila. Nejprve krásnou ranou zvýšil Kedroň a poté Jalaghonia připravil gólovou tečku kanonýrovi posledních týdnů Vaiglovi.

Domácí vedoucí mužstva Martin Karnolt zářil. „V první půlce byl soupeř houževnatý, ale druhá už byla v naší režii. Přesto jsme opět zahodili neuvěřitelné šance, které budeme muset na jaře určitě proměňovat. Věřím, že se dají kluci dohromady a připraví se kvalitně na jaro,“ hodnotil Karnolt.

Spokojen byl i manažer Hřebče Štěpán Sádecký. „Ale jen s tím, že už končí podzim a ztráta není astronomická,“ hořce se usmál. I on věří, že v zimě se jeho parta dá dohromady, hlavně zdravotně. Některé opory jako P. Čáp nebo Janík by projev týmu určitě zlepšily.