TJ Tuchlovice – AFK Loděnice 2:0 (1:0)

Úvod patřil ještě domácícm, kteří se však celé utkání trápili v koncovce. Střela s Peroutkou marně doráželi ve 3. minutě bombu Hejduka, poté poslal Jalaghonia centr Výborného jen do břevna. Brankář Patejdl pak při Fitkově ráně ukázal poprvé, ale zdaleka ne naposledy svoje kvality.

Místo toho mohlo udeřit na druhé straně. Ve 32. minutě pláchl obraně hostující Šmíd, před ním už byl pouze náhradní brankář Zelenka (Pečonka stál za vyloučení v minulém kole), ale zasáhl bravurně. Hned za tři minuty jeho tým udeřil. Fitkův centr z rohu se dostal až na zadní tyč a tam ho uklidil do brány stoper Scherzl.

Také druhý poločas zahájili domácí aktivněji, jenže Výborný svůj pokus poslal zase jen do břevna. Místo zvýšení tak mohlo být vyrovnáno. Pálil loděnický Herejt, ovšem do spojnice.

To Tuchlovické vybudilo a následné minuty patřily jim.

Nejprve centroval Střela na Stuchlého, ten z ideální pozici skvěle hlavičkoval, nicméně Patejdl neuvěřitelně ránu lapil. Blýskl se také při pokusu střídajícího Holana, ale v 82. minutě se dostal na takovou centrifugu, z níž by neslezl ani Petr Čech. Opět skvěle zasáhl po průniku Peroutky, vyrazil ještě doklepnutí Střely, ale třetí dorážku Stuchlého už mít prostě nemohl – 2:0.

Stuchlý pak ještě v poslední minutě pobavil diváky, když zkusil Patejdla nachytat z půlky hřiště, ale gólman se štěstím pokus zlikvidoval.
„Na týmu je pořád dost znát velká letní obměna. Kluci působí dost nervózně, vůbec se to nedá srovnat s tím, co ukazují na tréninku,“ řekl tentokrát s úlevou vedoucí mužstva Tuchlovic Martin Karnold.

Branky: 35. Sterzl, 82. Stuchlý.

Tuchlovice: Zelenka – Vondra, Sterzl, Fitko, Vaigl – Výborný, Hejduk, Střela, Bašta (54. Holan) – Peroutka, Jalaghonia (60. Stuchlý).