Šikovný útočník se ocitl ve třech tutovkách, nejblíže gólu byl při poslední, kdy trefil tyčku. Jeho parťák Stuchlý byl mnohem efektivnější. Dal tři branky a každá byla z jiného ranku.

Nejprve hlavou lehce tečnul centr Fitka (10.), pak do protipohybu brankáře Šilhavého zakončil pěknou kombinační akci (20.) a v 54. minutě se odhodlal k střele z hranice šestnáctky, která skončila pod horním rohem.

Jeho třetí trefa domácí definitivně uklidnila. "Proto jipovažují za nejpotřebnější azároveňbyla podle mne i nejhezčí," prohlásil Miroslav Stuchlý, jenž prý ve 30 letech stále jede na první střeleckou mízu. Pomohlo mu k tomu i zeštíhlení figury. "Shodil jsem šest kilo a hned to jde lépe," přiznal odchovanec Kročehlav.

Až pak se hosté v čele s výborným exslávistou Čihákemzačali víc osmělovat a měli i tři solidní příležitosti. Dvakrát však ztroskotali na brankáři Pečonkovi. Ten kapituloval až pětminut před koncem po hlavičce Novotného, kterou smolně tečnul Fitko.

Na výhře domácích, kteří se drží na dostřel prvního místa, to nic nemohlo změnit."Pořád bojujeme o špičku. Snažíme se, i když nás je málo," uzavřel Stuchlý.

Tuchlovice - Hořovicko B 3:1 (2:0)
Branky: Stuchlý 3 - Novotný. Rozhodčí: Železný.
Tuchlovice: Pečonka -Vondra,Hejduk,Dimov, Vaigl -Holan (65. Bašta), Brož, Fitko, Peroutka (70. Šulc) - Jalaghonia, Stuchlý.