Stehelčeves docela smolně prohrála s první Dobrou. Ta vedla v poločase 2:0 (Zeman, Váňa) i díky dvěma zaváháním domácího gólmana a neproměněné penaltě Pavla Donovala (45.), kterou čapnul brankář Škach. Ve druhé půli na soupeře vletěla, dost ho proháněla a také snížila Trníkem. Víc ji ale soupeř nedovolil, protože závěr si opravdu zkušeně pohlídal.

Doksy se statečně držely na trávníku favorizovaného Stochova až do 72. minuty, kdy poprvé inkasovaly. Po třech minutách pobytu na hřišti rozvlnil síť Griegel. Pak už se hosté vezli. Na 2:0 zvýšil Lichner a krásnou tečku za utkáním udělal Burle, jenž si z hráčů soupeře udělal slalomové branky. Kouč domácích Sabo vyzdvihl výkon dokeského sekretáře Machulky, jenž prý byl přes svůj mírně pokročilejší věk nejlepším hráčem hostů.

Ukázkově přistoupil Slavoj k utkání v Bělči. Na hřišti se rozcvičoval už v době, kdy někteří borci domácích teprve opouštěli postele. Podle toho také vypadala první půlhodina, která patřila hostům, jež dostal do vedení Vávra. Až pak se domácí převzali otěže, ale góly dali až v poslední dvacetiminutovce. Vyrovnal kapitán Fejfar, jenž marně vzpomínal, kdy naposledy skóroval hlavou. Výhru pak na bělečskou stranu strhl F. Trousil.

Taktovku duelu Vinařice versus Lhota B třímal domácí Mařík, který byl všude. Útočíl, bránil, rozděloval balóny, zahazoval šance a také, což bylo nejdůležitější - dal tři góly. Ten první však vsítil jeho spoluhráč Kanalas. Hosté ale dokázali dvakrát vyrovnat, poprvé to bylo z penalty. Čtvrt hodiny před koncem Mařík také z desítky vrátil svému týmu náskok, aby ho za pět minut ještě pojistil.

Unhošť hrála od 34. minuty proti deseti Švermovákům, dvě žluté brzy nasbíral Husák. Domácí výhodu využili v nastavení první půle. Centr Ložka umístil do branky Prešinský. Ve druhé půli domácí tlačili, ale hosté vyráželi k rychlým brejkům. Jeden z nich zastavil brankář domácích zákrokem posouzeným rozhodčím jako penaltový. Švermovský Nedvěd se nemýlil (58.). Unhošť pak zahodila mnoho šancí, nedočkala se ani penalty, po níž jeden ze zákroků hostů volal.

Za rekreujícího se Vošmíka musel do domácí brány hráč z pole, bývalý gólman Pergl. Po jeho chybě Dřetovice hosté vedly hlavičkou Kracíka (do 70.). Ve druhé půli domácí prostřídali a vyplatilo se jim to. Šíma se na hřišti objevil po pěti měsících a s prvním dotekem s míčem v ježíškovských kopačkách vyrovnal na 1:1. Po faulu na něj napravil Pergl svůj přehmat, když proměnil desítku. Třetí branku přidal Šíma sám, ale předcházelo jí přísné vyloučení hostujícího Kopty. Dřetovičtí si ústy předsedy Miroslava Petráka moc stěžují na výkon soudce Hykla.