Tuchlovice neměly v přeboru dobrou bilanci se Lhotou (1:2, 1:2, 3:1, 0:2, 0:3), v neděli si ji ale na jejím stadionku mírně vylepšily. Cenný bod získaly za porážku 2:3 po rozstřelu.

„Škoda, že v něm selhali naši nejzkušenější hráči,“ litoval předseda tuchlovického klubu Josef Bešta s tím, že před utkáním by bod brali, takže byli víceméně spokojení.

„Myslím, že jsme si ho za bojovnost zasloužili,“ řekl a dodal, že v úvodu utkání při nich stáli všichni svatí, protože domácí měli tlak a hlavně jejich standardky byly nebezpečné.

Lhota šla do vedení po krásné akci Vlasatého, kterou zakončil Ibe. Do přestávky vyrovnal někdejší talent Kladna Červenka, jenž skóroval z těžkého úhlu. Po přestávce domácí udeřili z další standardky, na jejím konci byl Kunc, který po půlhodině hry střídal zraněného Kudelu. Druhé vyrovnání zařídil navrátilec na zelené trávníky Procházka. Šel do druhého poločasu a potrestal chybu Borka, jehož ležérní malá domů byla příliš krátká.

Za Tuchlovice nastoupil po dlouhé době stoper Rada a podal výborný výkon. „Musím ale pochválit všechny kluky. Takhle kdyby hráli v utkáních, kdy jsme soupeřům přenechali body, byli bychom jinde,“ konstatoval Bešta.

Kouč Lhoty Zdeněk Kudela mínil, že měli po šesti minutách vést 4:0. „Z malého vápna jsme ani netrefili branku,“ posteskl si s tím, že se jim brzy zranili dva důležití hráči – zmíněný Kudela a Kabyl. „Pak už jsme jen bojovali,“ podotkl lhotský kormidelník.

V rozstřelu zařídil domácímu celku bonusový bod brankář Vošmík, který kryl pokusy Rady a Hafenrichtera. Jeho spoluhráči byli stoprocentní.