Hvozdnice – Sokol Vraný 5:1 (3:0)

“Asi jsme si přibouchli víko na rakev,“ hlesl po zápase zklamaný kouč hostů Josef Jenč. Jeho svěřenci totálně nezvádli zápas od úvodních minut. Špeta nechal volného Růžičku a ten z úhlu propálil Jochmana. Z těžkého úhlu se následně povedla také bomba Obermajerovi a ve 30. minutě zvýšil Zámečník z pozice zavánějící ofsajdem už na 3:0. Po pauze sice bojovník Cimrman snížil, ale další situace, po níž se hosté zlobili na asistenta rozhodčího, vše rozhodla.

Branky: 11. Růžička, 18. Obermajer, 30. Zámečník, 62. Humpl, 81. Dobeš – 59. Cimrman. Rozhodčí: Hasil.
Vraný: Jochman – Soudek, Švácha, Kalík, Janda (70. Janda) – Špeta, Cimrman, David, Kincl (30. Urban) – Pazdera (18. Bauer), Maliňák.

AFK Hořín – TJ Tuchlovice 3:1 (2:0)

Přestože začali hosté hodně aktivně, po deseti minutách prohrávali o dva góly. Nejprve jícha nešťastně tečoval ránu Šafra do protipohybu brankáře Beránka, poté Holan na druhé straně minul odkrytou klec a vzápětí přišel trest, když Šafr po hrubce obrany zvýšil. Tuchlovičtí bez nemocného Dutkoviče poté hráli skvěle, jenže mizerná koncovka a skvěle chytající Votruba je ničili. Zblízka se neprosadili Peroutka ani Kedroň, bomba Hejduka ze čtyřiceti metrů skončila na tyči. Jícha hlavou přestřelil a pak také selhali jednou domácí – Kúdela v tutovce minul. Hned po přestávce přišla další minela hostů, Dolista zvýšil na 3:0, což nevydržel Beránek a nechal se vystřídat. Hra se ovšem nezměnila, dál byli lepší svěřenci kouče Přenosila. Fitkův pokus zblízka vyrazil Votruba, Vaigl těsně minul a neuvěřitelnou střeleckou mizérii protrhl až Kedroň po akci Peroutky s Holanem. Další gól už ale nepřišel, navíc se Střela nechal po druhé žluté vyloučit.

Branky: 4. vlastní, 10.Šafr, 47. Dolista – 62. Kedroň.
Tuchlovice: Beránek (53. Zelenka) – Vondra, Jícha, Najer, Střela – Kedroň, Hejduk, Fitko, Holan – Vaigl, Peroutka.

Slovan Velvary – N. Knín 1:2 (0:0)
Domácí prohráli úplně zbytečně. O to víc je může výsledek mrzet. Dlouho se hrálo bez větších šancí, ale v 69. minutě se Průcha řídil pravidlem, že když nevíš, co s míčem, vystřel. Jeho rána téměř ze 30 metrů zaplavala ve vzduchu a skončila v síti – 1:0. Jenže pak sudí zákrok na Muchu neposoudil jako faul, hosté vyrazili do brejku a Mochán srovnal. V hektické koncovce se Slovanisté snažili o rozhodující zářez, ale místo toho přišel další gól v jejich síti z kopačky Foltína, když tečovaný míč překvapil Majtaníka.

Branky: 69. Průcha – 75. Mochán, 81. Foltín.
Velvary: Majtaník – Koutský, Slavíček, Švejda, Salač – Bečvář (88. Schoř), Grohman, Průcha, Melounek (71. Růžička) – Mucha, Pfleger.