Nelahozeves – Tuchlovice 2:2 (0:1)


Aktivní hosté ovládli první poločasKedroňovu bombu ještě brankář Lorenc výtečně vyrazil, ale poté už nedosáhl na ránu Holana. Před odchodem do šaten se však po střetu s Mich. Novákem zranil brankář Tuchlovic Franěk, a protože se mu točila hlava, musel v půli střídat. Také náhradní Pečonka střetům s Mich. Novákem neunikl a dvakrát byl ošetřován. Atakující hráč si vysloužil jen žlutou kartu a v závěru se stal nejdůležitější postavou utkání.


Ještě předtím ale srovnal Pekárek volejem po fatální chybě obrany hostů, kteří si opět vybrali slabou pětiminutovku. V ním měl Pekárek na hlavě vedení, jenže přestřelil.


Pak zase vzali za otěže svěřenci kouče Přenosila. Jejich ústřední postava Jalaghonia, který dřel celých devadesát minut, dal dvacet minut před koncem po Fitkově pasu na 1:2 a on i jeho spoluhráči mohli vedení zvýšit.


Jenže Vaigla dvakrát vychytal Lorenc a Jalaghonia jeho druhý pokus nedokázal dorazit ani přihrát lépe postavenému Šubinovi.


Trest přišel ve druhé minutě nastaveného času. K zahrání trestného kopu se postavil zmíněný Mich. Novák a parádně vyrovnal.

Více v úterním Kladenském deníku.