TJ Tuchlovice – Řevnice 2:5 (1:3)

Domácí si vytvořili za dvacet minut dvě šance, ale nedali je. První možnost hostů ještě zlikvidoval ve 26. minutě Pečonka, ale už za minutu přetlačil Vondru Jůna a otevřel skóre. Za chvíli zkušený tým Řevnice zvýšil zcela volným Kalivodou po centru Tůmy. Naději vykřesal Jalaghonia, když dorazil prudký pokus Hejduka, ale další minela tuchlovické obrany přinesla třetí zásah hostů. Tůmův rohový kop si neatakovaný Vaigl poslal hlavou do vlastní klece.

Po obrátce potrestal faul Pečonky z penalty Bezpalec a pět minut před koncem střídající Vyberna upravil na 1:5. Teprve potom domácí korigovali, vyběhlého Zusku pěkným lobem potrestal Kedroň. „Měli jsme dát první gól, pak by se zápas vyvíjel úplně jinak,“ litoval vedoucí mužstva Tuchlovic Martin Karnolt.

Branky: 36. Jalaghonia, 88. Kedroň – 27. Jůna, 30. Kalivoda, 44. vlastní, 61. Bezpalec (p), 85. Vyberna. Rozhodčí: Beran.