Měchenice – Tuchlovice 4:3 (3:0)


První půle byla hodně zvláštní. Domácí, kteří se scházeli jak švábi na pivo a neměli ani gólmana, podle toho také začali, jenže hosté v prvních deseti minutách zahodili snad šest tutových šancí. Pak koukali jako vrány, když se snad až příliš zkušený soubor domácích vedený šikovným Dleskem a střelcem Prešinským dostal třikrát před jejich bránu a všechny šance zužitkoval – 3:0!

V přestávce vystřídal hostující kouč Bernard oba beky a vsadil na riziko. Brzy se mu tah vyplatil, když Fitko z vápna snížil, jenže za chviličku přišla další chyba a čtvrtý gól domácích.

Tuchlovice se dál snažily, konečně se jim povedla křídelní akce a po centru Holana Kedroň snížil. Poté se konečně prosadil vrchní spalovač šancí Stuchlý, ale k vyrovnání se už hosté ve zbylých deseti minutách nedostali. „Bylo to o naší nesoustředěnosti. I proto takovému soupeři musíme hrát naplno, sám se neporazí. Bojovnost a vůle po výhře nám scházela,“ hněval se kouč Oldřich Bernard. Dodal, že jeho tým se pořád nemůže cítit v bezpečí. „Kdybychom tady vyhráli, tak už ano, jenže takhle jsme do boje o záchranu namočeni pořád,“ myslí si Bernard.

Branky: 10. a 55. Prešinský, 15. Sajner, 40. Dlesk – 51. Kedroň, 60. Fitko, 82. Stuchlý. Rozhodčí: Velebil.

Tuchlovice: Pečonka – Najer (46. Kapr), Střela, Trávníček, Mencl (46. Bašta) – Kedroň, Hejduk, Fitko, Holan – Stuchlý, Peroutka.