Ti,jichž se to jako jediných dotkne, jsou fotbalisté Tuchlovic, kteří zítra v 17 hodin nastoupí k utkání I. A třídy na hřišti Hradištka. „Mysleli jsme si, že kraj posune začátek celého kola, takže jsme to nijak neřešili. Ale podle mě dají všichni hráči přednost našemu zápasu než aby koukali na televizi. Snad pak budou duel se Švýcary opakovat,“ přeje si sekretář Tuchlovic Martin Karnolt.

Z Kladenska zažádala o změnu shodou okolností mužstva, která aspirují na postup – Slovan Velvary v I. A třídě a Sokol Lidice v I. B třídě.

Velvary hájí druhou postupovou příčku v I. A třídě, skupině A před Neratovicemi/ Byškovicemi, v sobotu ale hostí na jaře dobře hrající Hořovice. Jejich největší sok už příliš nevěří, že by Slovan, který si ve zbylých třech kolech může dovolit ztratit i dva body, nechal postup ujít. „Já s Neratovicemi v tomhle souhlasím,“ usmívá se trenér Velvar Jiří Šarlinger, jehož celek začne proti Hořovicím už ve 13.30 hodin. „Mě to komplikuje situaci. V sobotu od deseti jsem na svatbě v Českém ráji. Sice se nebojím, že to nestihnu, ale manželce se náš brzký odjezd líbit nebude,“ konstatuje Šarlinger, který by měl mít k dispozici i uzdravené Krištůfka a Blažka.

Zápas si v I. A třídě předehraje také SK Slaný, který přivítá Nelahozeves ve 14.30 hodin.

V I. B třídě se změna týká jediného mužstva z Kladenska – Sokola Lidice. Ten tři kola před koncem vede tabulku a je nejvážnějším aspirantem na postup, zvlášť jestli mu STK přiklepne body za kontumační výhru v Kněževsi. Proti Královu Dvoru B nastoupí Lidice v sobotu už od 15 hodin.

Také sobotní zápasy okresních soutěží jsou přeloženy, začnou už ve 14.30 hodin.