Tuchlovice dostala hermelínová penalta

Sedlčany - I ve druhém utkání sezony se fotbalisté Tuchlovic představili na půdě soupeře. Jenže na rozdíl od Milína, byť opět zahráli dobře, v sídle populárního zrajícího sýru Sedlčanech nebodovali a gólem v závěru z penalty podlehli.

17.8.2008

Tuchlovický smutek, tým smolně podlehl v Sedlčanech. Foto: Deník/ Rudolf Muzika

Sedlčany – Tuchlovice 1:0 (1:0)

Hosté přivezli až na brankáře Pečonku kompletní kádr, avšak už po půlhodině odstoupil Peroutka kvůli zranění palce, který si rozřízl o rozbitou dlaždici ve sprše tuchlovického stadionku při tréninku.

I tak měli hosté více šancí. V poslední minutě první půle pálil do břevna Jalaghonia, v 51. minutě zase mířil Fitko po centru Vondry nad. Domácí se k zakončení dostávali až ke konci. První šanci ještě veterán Beránek skvěle lapil, pak zahrozil na druhé straně Jalaghonia, jenže se ukvapil a přestřelil.

V závěrečném narůstajícím tlaku Sedlčan ale faulovat Střela a Havel z penalty rozhodl. „Tenhle náš tým hraje opravdu dobrý fotbal, ale dnes to nestačilo. Kluci asi chtěli moc rozhodnout, ale nechali se na tři minutky zatlačit a z toho vznikl i pokutový kop. Ten skutečně byl,“ přiznal sekretář hostů Martin Karnolt.

Branka: 79. Havel (p). Rozhodčí: Bartůšek.

Tuchlovice: Beránek – Vondra, Andrle, Dimov, Střela – Kedroň, Hejduk, Fitko, Holan – Peroutka (35. Brzák, 74. Vaigl), Jalaghonia.

17.8.2008 VSTUP DO DISKUSE

Stavebním záměrům v blízkosti obcí vystavila místní referenda stopku

David Rath
22

Kauza spojovaná s Rathem se vrací ke krajskému soudu

Setkání s politiky voliče ve Všetatech ovlivnilo

Všetaty /FOTOGALERIE/ – Když do malé obce na Rakovnicku začátkem října dorazila desítka lídrů středočeských kandidátek politických stran, místní si mysleli, že jde o nějaký žert. Jenže Deník bus, který politiky vezl z Prahy, skutečně svou cestu končil ve Všetatech. Ovlivnilo setkání s vrcholnými politiky naší země rozhodnutí tamních obyvatel při volbách?

Volejbalisté přemohli lázeňské šviháky

Kladensko - Volejbalisté Kladna mají cenný skalp. Porazili Karlovarsko 3:1a v extraligové tabulce jsou na třetím místě.

Kam na víkendový fotbal plus výsledky

Kladensko - Nabídka fotbalových zápasů v okrese Kladno.

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.