Tuchlovice – Hvozdnice 3:1 (2:0)

Hosté začali hodně zataženě a domácím, kteřím představili další posilu Brože z Králova Dvora (také Kladno) a navrátilce do brány Pečonku, se útočilo dlouho špatně. Přesto dvakrát udeřili. Už ve 14. minutě vyslal Dimov do sóla Holana a ten přeloboval brankáře D. Marka. Pak se vysunul bek Střela, krásným centrem našel Fitka, jenže ten nemířil hlavou přesně. Ve 41. už se Fitko zlepšil. Po Hejdukově sólu se míč dostal ke Kedroňovi a jeho přihrávku Fitko s pomocí teče obrany angličanem zvýšil na 2:0.

Osud zápasu se definitivně zlomil v úvodu druhého dějství. V 50. potrestal Mráz chybu obrany Tuchlovic a vrátil hosty do zápasu. Jenže jen na tři minuty. To si Kedroň vymodlil faul a Dimov zase jednou ukázal, jakým mistrem v jejich zahrávání je – 3:1.

Nicméně za pět minut zažil hořký konec svého působení na hřišti. Po minele Brože musel ve vyložené pozici faulovat Mráze a byl vyloučen.
Domácím hra v deseti paradoxně vyhovovala, ovšem skóre už nezvýšili. Hlavně Vasil Jalaghonia po gólu vyloženě lačnil, měl snad čtyři tutovky, ale nedal jedinou. Neprosadil se ani střídající dorostenec Bašta, přesto končil vysmátý – v sobotu slavil osmnáctiny. „Oslava byla velká, výhra patří jemu. Škoda jen vyloučení Dimova,“ řekl vedoucí mužstva Tuchlovic Martin Karnolt.

Branky: 14. Holan, 41. Fitko, 53. Dimov – 50. Mráz. Rozhodčí: Vlk. ČK: 57. Dimov (T).

Tuchlovice: Pečonka – Vondra, Andrle, Dimov, Střela – Kedroň (90. Bašta), Hejduk, Brož, Holan – Jalaghonia (83. Brzák), Fitko.