FC Jesenice – TJ Tuchlovice 0:3 (0:1)

Hosté se po týdnu opět utkali s týmem z Rakovnicka, kopali dvě penalty a tak neušli hněvu Jesenických. „Bohužel, tomu se asi neubráníme. Ale penalty byly podle mě úplně jasné,“ tvrdil po utkání vedoucí mužstva Tuchlovic Martin Karnolt.

Jeho tým odehrál velmi slušně už první půli a v 16. minutě šel do vedení. Na gólu se podíleli oba stopeři – Dimov z rohu centroval, Andrle poslal míč hlavou mezi Bartyzalovy nohy. Brankář Jesenice však přesto byl hrdinou prvního dějství. Zlikvidoval dvě sóla Jalaghonii, Hejduk proti němu zase těsně minul.

Také domácí mohli udeřit, ovšem Mir. Worofka i Otcovský se mezi tyče netrefili.

Ještě více vzruchu přinesla druhá půle. V 55. volej Stuchlého obětavě odvrátil Mir. Worofka na roh a z něj nastřelil Hejduk břevno! Hned z brejku mohl Mir. Worofka srovnat, jenže zase netrefil mezi tyče. V 59. toužil po brance Otcovský, ovšem ani on nesrovnal – jeho pokus o lob brankář Pečonka včas odhalil.

Uklidňující trefy se dočkaly tedy Tuchlovice. Neještě po dalším sólovém úniku Jalaghonii, jehož tradičně vyčapal Bartyzal. Za další tři minuty však Beránek skolil Stuchlého a Andrle pokutový kop stejně jako proti Rakovníku proměnil.

Dokonce byl jako stoper blízko hattricku, jenže další penaltu za faul Mar. Worofky na Peroutku už nedal. Andrle totiž kopl do drnu, Bartyzal jeho slabý pokus vykopl a stoper navíc musel střídat kvůli zranění.

Bartyzal poté čapl další sólový nájezd Bašty, ale poté musel počtvrté do souboje s Jalaghoniou a už nemohl uspět – Gruzínec ho totiž bezchybně přeloboval.

Branky: 16. a 66. Andrle (druhá z p), 83. Jalaghonia. Rozhodčí: Nepovím.

Tuchlovice: Pečonka - Vondra (60. Peroutka), Andrle (74. Bašta), Dimov, Vaigl - Kedroň, Hejduk, Brož, Holan - Jalaghonia (87. Ondrejička), Stuchlý.