TJ Tuchlovice - Nový Knín 1:2 (0:1)

Domácím se sice vrátili do sestavy uzdravení Andrle, Brož či Hejduk, ale bylo vidět, že jsou bez tréninku a hra týmu nešla. Navíc dostal ve 26. minutě gól, když Zeman napřáhl z pětatřiceti metrů a neuvěřilenou ranou vymetl z Pečonkova vinglu všechny podzimní pavouky.

Fotbalová paráda domácí trochu nastartovala a Fitko mohl srovnat. Rána z TK mířila do šibenice, ale jinak nejistý gólman Weber ji úžasně vytáhl. To už nehrál Andrle, jemuž se zranění obnovilo a musel ho nahradit Jalaghonia, jenž hru oživil.

Po změně stram kopal nadějnou standardku Fitko, našel přesně Holana, jenže ten v jasné šanci hlavičkoval přesně do Webera. Následně se v tutové šanci ocitl Stuchlý, ovšem přestřelil bránu.

Domácí si začínali rvát vlasy, ale ne dlouho. V 71. přece jen Fitko kopl TK tak dobře, že Weber míč vyrazil pouze k Jalaghoniovi - 1:1. Hned na to mohl rozhodnout Stuchlý, když šel zase sám, avšak tentokrát mířil do břevna!

nedáš - dostaneš! Zase to potvrdilo tohle otřepané pravidlo za dvě minuty, když Peroutka nesmyslně přihrával dozadu, hosté jeho chybu vystihli a brejk potrestali rozhodující trefou. Vyrovnání Stuchlého totiž rozhodčí neuznali pro domnělý aut centrujícího Holana. Vrchol smůličky si pak domácí soubor vybral v poslední minutě, když Vaigl hlavičkoval do tyčky.

"Měli jsme hodně smůly, ale hlavně to chce víc tréninku. Bez nej to v téhle soutěži nepůjde," řekl domácí vedoucí mužstva Martin Karnolt.

Branky: 71. Jalaghonia - 26. a 77. Zeman. Rozhodčí: Kovář.

Tuchlovice: Pečonka - Vondra, Andrle (36. Jalaghonia), Dimov, Vaigl - Peroutka, Hejduk, Brož, Holan - Stuchlý, Fitko.