TJ Tuchlovice – Týnec n/S 3:0 (3:0)

Výsledek se zrodil na hodně krátkou dobu – stačilo 34 minut. Jenže jako první málem udeřili hosté, ovšem Žížalu v jasné šanci vychytal tradičně výtečný brankář Pečonka, jenž před lety moc nezářil ve Strašecí ani na Slavoji, ale v Tuchlovicích rozkvétá stále ještě mladý brankář mezi naprostou okresní elitu.

Po Pečonkovi nastoupili domácí střelci. V hlavní roli byl Miroslav Stuchlý. Drsný domácí hrot si nejprve ve 26. minutě vynutil pokutový kop, který Fitko proměnil.

Zlým minutám hostů ale nebyl konec. Ve 33. dostal Holan přesný centr od Peroutky a po otočce mířil dokonale – 2:0. Hned po rozehrání vybojovaly Tuchlovice míč znovu, Stuchlý ho zatáhl po levé straně a místo centru překvapil gólmana ranou k bližší tyči – 3:0.

Týnec se ze šoku dostával jen zvolna, ovšem ani domácí po obrátce nezářili a skóre se tak už neměnilo, když Pečonkovi zachránila čisté konto v 82. tyčka po ráně Orsága.

"Začalo se dost opatrně, ale po prvním gólu jsme se uklidnili a bylo dobré, že jsme přidali další zásahy," těšilo vedoucího mužstva domácích Martina Karnolta.

Branky: 26. Fitko (Pk), 33. Holan, 34. Stuchlý. Rozhodčí: Kubečka.

Tuchlovice: Pečonka - Vondra, Jícha, Dimov,Peroutka (80. Šulc) - Holan, Fitko, Brož, Bašta - Stuchlý, Jalaghonia (70. Vaigl).