Hořovicko B – TJ Tuchlovice 0:5 (0:2)

Jen první půle byla vyrovnaná, ale i tu hosté o dva góly vyhráli. První zásah obstaral zmíněný Fitko, jehož vysunul Stuchlý a střelec tvrdě po zemi nezaváhal. Pak se mohl do střelecké listiny zapsat také Stuchlý, ve skluzu ovšem nedosáhl na nabídku Peroutky. Vzápětí měli domácí téměř shodnou možnost, také Ehl měl centru Hrušky však o něco dál než potřeboval. Tři minuty před přestávkou bylo hostům ještě veseleji. Stuchlý opět vysunul Fitka, ten sice napálil protihráče, ale míč se k němu vrátil a druhá rány už byla branková – 0:2.

Prohlédněte si fotogalerii z utkání.

Spolupráce obou útočníků pokračovala i po přestávce. Tentokrát přihrával Fitko z rohu, Stuchlý neskutečně vyskočil a hlavou nádherně zvýšil. Pak se zase role prohodily, tentokrát zakončující Fitko ale těsně minul a na hattrick si musel ještě počkat.

Konečně i jiná dvojice vypracovala branku v 76. minutě. Vondra vyvezl míč, přihrál Výbornému a jeho nabídku nemohl Stuchlý minout – 0:4. V 86. se dočkal Fitko hattricku. Trestný kop se rozhodl napálit bombou a gólmana parádně propálil. Následně ještě připravil trefu střídajícímu Jalaghoniovi, nicméně Gruzínec orazítkoval jen břevno.

„V první půli na nás ještě trochu křeč byla znát, prostě to nebylo ono. Ale druhá byla výstavní,“ pochvaloval si vedoucí mužstva Tuchlovic Martin Karnold. Kromě střelců Fitka (vpředu mu to svědčilo mnohem víc než v obraně) se Stuchlým vyzvedl také navrátilce do sestavy, stopera Josefa Andrleho. „V první půlce tam ještě byla nějaké nejisté odkopy, nervózní asi byl, ale potom už kraloval a podal opravdu výtečný výkon.“

Branky: 7., 42. a 86. Fitko, 55. a 76. Stuchlý. Rozhodčí: Kaucký.

Tuchlovice: Pečonka – Vondra, Andrle, Sterzl, Střela – Holan (78. Jalaghonia), Hejduk, Weis (46. Výborný), Peroutka (84. Froněk) - Stuchlý, Fitko.