Tuchlovice šokovaly lídra. Výhru věnují marodovi

Černolice – Ze tří utkání devět bodů a skóre 15:2. Z fotbalistů Černolic šla před utkáním čtvrtého kola I. A třídy trochu hrůza, ale hosté z Tuchlovic toho nedbali. Po skvělém výkonu lídra tabulky přehráli na jeho hřiště 3:1 a posunuli se v tabulce před něj.

28.8.2010 3

Tomáš Abrhám // Tuchlovice - Milín 2:1, I.A. tř. - 21.8.2010Foto: Foto: Bohumil Kučera

Senzační vítězství hosté věnují těžce nemocnému spoluhráči Lukáši Beznoskovi, který přišel před sezonou z SK Kladno. "Přejeme mu všichni brzké uzdravení," vzkazuje předseda klubu Stanislav Šulc.

Přišli i další kluci a zařadili se hned k tahounům proměněného mančaftu. Zejména záložník Abrham byl hvězdou duelu, právě on třemi dokonalými pasy po přestávce servíroval svým spolubojovníkům poměrně snadné branky.

Ale Tuchlovice hrály dobře už od začátku. Jako první sice čelil brzké šanci Černolic gólman Zelenka, ale opět prokázal kvality a zlikvidoval i dorážku. Pak už hrozili spíš hosté, ale do přestávky góly nedali. Peroutka tečoval ránu Abrhama těsně mimo, další střelu Abrhama zlikvidoval výtečně gólman Rozum a po brejku mířil Fitko vedle.

Gól visel ve vzduchu i v závěru půle. Abrham vystihl rozehrávku a po jeho brejku Fitko pálil těsně vedle. Jalagnonia pak svou možnost řešil pravačkou místo nohy levé a podle toho to dopadlo.

Chleba se lámal v úvodu části druhé. Černolice vydaly hodně úsilí, dokonce dvakrát hodně nebezpečně pálily, ale gól padl v 50. minutě na druhé straně. To Abrham fantasticky našel Jalaghoniua jeho koníček byl pohodlný – 0:1.

Hra se poté trochu přiostřila, a když se zase začalo hrát, udeřili podruhé hosté. Tentokrát Abrham přihrál Fitkovi na vápno a ranař se nemýlil. Teprve poté domácí opravdu přitlačili, výsledkem jejich snahy bylo nejprve břevno. Až v 77. minutě donutili hosty k chybě v rozehrávce a přišlo snížení.

Zvrat ale nepřišel, závěr už byl podle not hostů. Fitkovu pumelici ještě vytěsnil Rozum mimo, ale střídající Vaigl na lavičce vytušil, na čí přihrávky si má nabíhat a po oslovení Abrhama už jen nastavil nohu – 1:3.

Abrham toužil svůj výkon vyšperkovat ještě gólem, ovšem jeho mazácký oblouček Rozum do brány nepropustil.

„Vítězství je nečekané, ale zasloužené. Domácí jsme pustili k málo akcím, kluci bojovali a hráli sebevědomě,“ těšilo předsedu klubu Stanislava Šulce. U srdíčka ho zahřála i pochvala domácího kouče. „To potěší vždycky.“

SK Černolice – TJ Tuchlovice 1:3 (0:0). Branky hostů: 50. Jalaghonia, 65. Fitko, 86. Vaigl. Rozhodčí: Pechanec.

Tuchlovice: Zelenka – Holan, Muláček, Nejedlý, Střela – Kedroň, Brož, Abrham, Peroutka – Fitko, Jalaghonia. (82. Vaigl).

28.8.2010 VSTUP DO DISKUSE 3

Kam na víkendový fotbal plus výsledky

Volební místnost v Hlízově.
104

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Vypukne modrobílé peklo?

Kladno – Podruhé si před domácím publikem zahrají volejbalisté Kladna. A nebude to žádný pouťák. Jejich hosty budou v sobotu v 18.00 hodin hráči Karlovarska, jednoho ze spolufavoritů nejvyšší soutěže.

Na Kladensku zvítězilo u většiny voličů Hnutí ANO 2011

Kladensko /FOTOGALERIE/ -  Lidé z Kladenska a Slánska vyšli už včera do volebních místností, aby využili příležitosti a ovlivnili budoucnost České republiky. Parlamentní volby skončily v sobotu ve 14 hodin.

Na Trutnov se Švihálkem

Kladno – První čtvrtinu základní části II. ligy zakončí hokejisté Řisut v sobotu domácím zápasem s Trutnovem (18.00). Svěřenci trenérů Martina Procházky a Martina Kašáka po deseti kolech uzavírají tabulku, přičemž vstřelili nejméně branek a nejvíc jich obdrželi!

AKTUALIZUJEME

OBRAZEM: Volby do poslanecké sněmovny jsou v plném proudu

Kladensko - Volební místnosti otevřely ve 14 hodin. První voliči míří k volebním urnám. Kladenský deník přináší fotoreportáž z jednotlivých okrsků v regionu.