Domácí, kteří opět nastoupili ve zlato–černých dresech s logem sponzora – pohřební společnosti, tak vrátili poslední prohru.

První poločas byl pouze od vápna k vápnu a gólmani neměli v podstatě co dělat. I rozhodčí nekouskoval zbytečně hru a neuděloval žluté karty. Až ve 33. minutě uhodilo. Po závaru domácích před brankou si dal Muláček nešťastný vlastní gól a Petrovice vedly. „To mě polilo horko a hned se mi promítlo, kolik mám práce doma na zahradě a že si jedu takovou dálku v krásném počasí opět pro další porážku,“ přiznal s úsměvem vedoucí tuchlovického mužstva Martin Karnolt.

Naštěstí trenér Bešta spolu s asistentem Hodanem (jeho předcchůdce Svoboda odešel do Kamenných Žehrovic) měli šťastnou ruku pro střídání. Do druhého poločasu naběhli Peroutka s Kedroněm a řádně svým pohybem zaskočili domácí. V 50. se krásně uvolnil Kedroň a nacentroval před bránu, kde Jalaghonia sklepnul Peroutkovi a ten balon umístil přesně k tyči – 1:1. Zápas se zlomil v rozmezí 64. a 66. minuty. Nejprve opět po centru Kedroně zavěsil Jalaghonia poté Abrhám krásným centrem za obranu vyslal Jalaghoniu, který z levé strany nekompromisní bombou překonal potřetí domácího gólmana Hejla – 1:3.

V závěru ještě Tuchlovice sahaly po čtvrté brance, když opět po centru Kedroně se do finálního zakončení dostala dvojice Peroutka s Jalaghoniou. Oba ale vletěli do přihrávky a míč těsně minul tyč. Hned z protiútoku čaroval Pečonka, když bravurně vytáhl na roh přízemní střelu domácích a tím pojistil tři body.

„Chci poděkovat hrstce věrných fanoušků, kteří si určitě zápas vychutnali, neboť druhý poločas byl přesně o tom, že jsme dobrý fotbal nezapomněli hrát. S velkou radostí jsme si po zápase a po dlouhé době zakřičeli „cigy – caga..,“ dodal spokojený Martin Karnolt.

Petrovice – Tuchlovice 1:3 (1:0). Branky: 33. vlastní – 50. Peroutka, 64. a 66. Jalaghonia. Rozhodčí: Nepovím.

Tuchlovice: Pečonka – Muláček (46. Peroutka), Dubravský, Nejedlý, Střela (46. Kedroň) – Hafenrichter, Abrhám, Brož, Vaigl (85. Portužák) – Fitko, Jalaghonia.