Tuchlovice – Kněževes 6:0 (1:0)

Výsledek hovoří jasnou řečí, ale na hřišti to tak dlouho nevypadalo. Hostující outsider začal v poklidu a v 8. minutě řádně zahrozil Plačkem, jenž ale hlavičkoval do dosahu brankáře Pečonky. ten řešil ještě jednu vážnou šanci v závěru půle, ale už předtím skórovali domácí. Vaiglova rána se ještě stala kořiští Kopřivy, ale pak hosté protestovali, sudí nařídil ve vápně nepřímý kop, Vaigl přistrčil Fitkovi a ten Kopřivu propálil.

I tak se kouč Oldřich Bernard o pautu na svůj tým zlobil, zvedl mu mandle a bylo to znát. Jalaghonia hned ve 47. zpracoval centr Bašty a napálil míč k tyči – 2:0. Gruzínec se dostal do ráže a za pět minut servíroval další koňáček po pasu Stuchlého. Hosté odpadli a domácí je nešetřili. Výstavní bomba Stuchlého z pětadvaceti metrů určila stav 4:0, stejný hráč se pak s Kopřivou postarali o nejhezčí moment duelu. Prokličkoval se do vápna, vypálil, ale gólman konečky prstů vytáhl na roh. A tak se znovu prosadil až Jalaghonia, čímž uzavřel hattrick a mladíček Šulc, odpoledne dal dva góly za dorost, v poslední minutě pak upravil po centru Peroutky na 6:0. „Zaváhaly Sedlčany i Milín, zase jsme ve hře. Ale první půle dobrá nebyla, mysleli jsme, že to půjde samo,“ uvedl předseda Tuchlovic Stanislav Šulc.

Branky: 20. Fitko, 47., 52. a 75. Jalaghonia, 70. Stuchlý, 90. Šulc.

Tuchlovice: Pečonka (80. Ondrejička) – Vondra, Hejduk, Dimov, Vaigl – Jalaghonia (83. Šulc), Brož, Fitko, Bašta (55. Holan) – Peroutka, Stuchlý.